ضد لکمقایسه کالا (0)


کرم لکه بر آلوئه ورا

اکثر ما آرزوی داشتن پوستی نرم و پاکیزه داریم. با این حال، سبک زندگی های ما و قرار گرفتن مان در معرض عناصر مختلف، معمولا منجر به لک شدن پوست و از دست ر..

لورآل کرم روز ایج پرفکت

کرم ضد چروک روز لورال پاریس Age Perfect با مرطوب کردن پوست خاصیت الاستیسیته آن را افزایش می دهد، به دلیل داشتن پروتئین دانه سویا تا 38% قوام پوست را ب..

ساسکین سرم ضد لک و سفید کننده

این محصول حاوي دو ماده طبيعي فعال (عصاره آربوتین وکوجیک اسید) با اثر بخشي بالا مي باشد كه باعث اصلاح كاهش رنگدانه در پوست شده و از بروز لكه هاي قهوه ا..

رکسول کرم روشن کننده قوی

کرم روشن کننده رکسول با دارا بودن آلفا آربوتین که خاصیت روشن کنندگی بسیار قوی دارد، تاثیر بسزایی بر روی پوست شما خواهد داشت.ویتامین C موجود در این کرم..

رکسول کرم روشن کننده صورت

از این ژل روشن کننده برای محو کردن انواع لک ها مانند لک هایی که در اثر افزایش سن بوجود آمده اند و … برای درمان کک و مک و همچنین درمان تیرگی پوست می تو..

رکسول سرم ویتامین C20

با استفاده از کرم ویتامین C رکسول با غلظت  ۲۰%  باعث کاهش چین و چروک ها و افتادگی پوست صورت می شودید.همچنین شفافیت پوست خود را بازگردانده و ..

رکسول سرم روشن کننده قوی

سرم روشن کننده رکسول با دارا بودن آلفا آربوتین که خاصیت روشن کنندگی بسیار قوی دارد، تاثیر بسزایی بر روی پوست شما خواهد داشت.الانتویین موجود در این سرم..

رکسول سرم درمانی ضد لک

سرم بسیار موثر برای درمان لکه های پیری در پوست. این سرم موجب روشن شدن رنگ پوست می گردد و حاوی ۲% هیدروکینون ، ۸% اسید لاکتیک و ۲% اسید سیتریک می باشد ..

کرم روشن کننده و ضدلک ژاک آندرل

تابش بیش از حد نور خورشید و قرار گرفتن در معرض نور خورشید در مدت زمان طولانی خیلی سریع باعث بوجود آمدن لک های تیره و نیز بروز چروک می شود  در زما..

کرم استروب مک

کرم استروب مک

ناموجود

کرم استروب مک  ضد خشکی، ضد استرس و مرطوب کننده بوده و با ترکیبات گیاهی حاوی آنتی اکسیدان باعث جوانی و روشن شدن پوست خواهد شد. موثر برای از بین ..

کدلی کرم پری می یر کرو

این محصول فوق العاده برای مبارزه ای همه جانبه با پیری، تمام ترکیبات فعال مورد نیاز را به قلب سلول منتقل می کند. پوست لطیف تر، سفت تر و شفاف تر شده و ب..

کدلی سرم ضد لک و روشن کننده پوست

این محصول سبب روشن شدن پوست و درمان لک‏های تیره می‏شود و از بازگشت آنها جلوگیری می‏کند و در نتیجه پوست هماهنگ و شفاف می‏شود. برای داشتن پوستی شفاف می ..

پلاسنتور کرم ضد لک و نقاط قهوه ای صورت و گردن

کرم ضد لک و نقاط قهوه ای صورت و گردن پلاسنتور برای درمان و پیشگیری از ایجاد لک و نقاط قهوه ای ناشی از افزایش سن ، آفتاب ، عوامل هورمونی ، جوش ، حاملگی..

پلاسنتور لوسیون روشن کننده

لوسیون روشن کننده (ضد لک) بدن پلاسنتور با خاصیت درمان و پیشگیری از ایجاد لک و نقاط قهوه ای ناشی از افزایش سن،آفتاب،عوامل هورمونی، جوش و آسیب پوست است...

نوکس کرم شب نوکسوریانس

این محصول جز قوی ترین ضد چروک و افتادگی و ضد لک های ناشی از سن است که قابلیت افزایش حجم و استحکام پوست همراه با عوامل سم زدایی از پوست را دارد...

نمايش 1 تا 15 از 58 (4 صفحه)