دوران بارداریمقایسه کالا (0)


موستلا کرم شیردهی

 کرم شیردهی موستلا، فاقد پارابن، بدون عطر بوده و دارای ترکیبات اختصاصی متناسب با دوران شیردهی بوده و دارای خواص ترمیم کننده و آرامش دهنده نوک سین..

موستلا کرم استرچ مارک اینتنسیو اکشن

 کرم استرچ مارک اینتنسیو اکشن موستلا،ترمیم و کاستن از تعداد، رنگ، عمق و اندازه ترک‌های پوستی باقی‌مانده از دوران بارداری، حتی ترک‌هایی که رنگ آن‌..

موستلا ژل لاغری و قوام دهنده پس از زایمان

 ژل لاغری و قوام دهنده پس از زایمان موستلا، آب و چربی اضافی جمع شده در پوست را تخلیه کرده و به بدن کمک می‌کند تا هر چه سریع‌تر به فرم قبل از زایم..

موستلا ژل آرامش دهنده فوری پاها

 ژل آرامش دهنده فوری پاها موستلا، دارای ترکیبات اختصاصی برای به حداقل رساندن واکنش های آلرژیک (هایپوآلرژنیک) بوده که بلافاصله پس از استفاده موجب ..

موستلا ترمیم کننده و بازسازی کننده استلاتریا

این محصول ترمیم کننده نواحی آسیب دیده ( خشکی زدگی، لک های خشک صورت و بدن، بثورات و آبله مرغان، زخم ها و آسسیب های دور دهان)..

ایگو کرم ایگودرم

یک کرم ملایم فاقد کورتیکواستروئید می باشد که برای کاهش التهابات و رفع خارش ناشی از مشکلات متداول پوستي همچون درماتیت ها، به خصوص در صورت و دست ها، اگز..

ایگو پماد ایگودرم

اين پماد التيام بخش به كاهش  التهاب و رفع خارش كمك كرده و براي بخش هايي از پوست كه به حفاظت بيشتري نيازدارند ايده آل مي باشد.پماد ايگودرم براي جا..

اوریاژ سیکاکتیو ژل

 این محصول برطرف کننده جای زخم های ناشی از بریدگی، سوختگی سطحی، جراحی نظیر سزارین، جراحی پلاستیک و ... می باشد و از ایجاد گوشت اضافه در محل زخم ج..

اوریاژ بریدرم کرم محافظ و ترمیم کننده

کرم محافظ اوریاژ، اولین کرم ترمیم کننده و عایق پوست غنی شده با فرمولاسیون (پلی- 2پ) است. این محصول با عملکرد 2 جانبه خود موجب ایجاد لایه محافظتی قوی د..

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)