رفع مشکلات پوستمقایسه کالا (0)


موستلا کرم مرطوب کننده استلاتوپیا

 این کرم باعث ترمیم، تسکین سریع احساس کشیدگی، خشکی و خارش و بازیابی مجدد کیفیت و نرمی پوست می شود. موجب به حداقل رساندن احتمال بروز واکنش های آلر..

موستلا کرم محافظ و برطرف کننده پوسته های چرب سر نوزاد استلاکر

 کرم استلاکر موستلا، فاقد پارابن، بدون عطر و مواد نگه‌دارنده بوده و با محدود کردن رشد میکرو ارگانیزم‌ها (قارچ مالاسزیا فورفور) روی پوست سر، سلامت..

موستلا بالم مرطوب کننده استلاتوپیا

 بالم مرطوب‌کننده استلاتوپیا موستلا، فاقد پارابن، بدون عطر بوده و جایگزین بسیار مناسب و بی‌خطر استروئیدهای موضعی (کورتن) در کنترل علائم حاد پوست‌..

سبامد کرم برطرف کنندة راشهای پوستی نوزاد

کرم برطرف کننده راش‌های پوستی نوزاد سبامد، حاوی عصاره سبوس گندم بوده که سبب تسکین پوست شده و با التهابات پوستی مقابله می‌کند و وجود تیتانیوم دی ..

ایگو کیو وی کیدز کرم

 این مرطوب کننده مغذی و غیرچرب به آسانی روی پوست استفاده می شود و باعث رطوبت رسانی و نرم شدن پوست های خشک، حساس و آسیب پذیر می شود. همچنین حاوی ذ..

ایگو کیو وی کیدز بالم

این محصول ویژه کودکانی است که پوست بسیار خشکی دارند. این بالم یک امولیانت و رطوبت رسان بسیار قوی بوده که بدون احساس سوزش باعث التیام و رفع خشکی پوست م..

ایگو کیو وی بار

 این صابون پاک کننده غیر صابونی با کف ملایم می باشد، کیووی بار لایه دفاع طبیعی پوست را حفظ می کند و مانند صابون های معمولی، چربی طبیعی پوست را از..

ایگو کرم کودک ایگوزایت

 نوزادان مي توانند به بسياري ازراش هاي پوستي مانند راش هاي ناحيه پوشك ، راش هاي ناشي از گرما ،راش هاي دوردهان ، سائيدگي و يا اگزما و درماتيت دچار..

اوسرین کرم صورت آتوپی کنترل

این محصول با رفع خارش و خشکی پوست شامل بیش از 50% روغن های امگا و دیگر روغن های طبیعی  خطر التهاب و آلرژی پوست را  به حداقل می رساند و باعث ..

اوسرین کرم درمانی آتوپی کنترل

این محصول   مناسب نوزادان بالای 3 ماه بوده و  قابلیت  بازسازی کننده، آنتی باکتریال،نرم کننده، برطرف کننده خارش و  فاقد پارابن ،اسا..

اوسرین لوسیون بدن درمانی آتوپی کنترل

این محصول با رفع خارش و خشکی پوست شامل بیش از 50% روغن های امگا و دیگر روغن های طبیعی که باعث ایجاد رطوبت، نرمی و لطافت در پوست می شود و همچنین مناسب ..

اوریاژ کیوزینک پلاس کرم

این کرم ترکیبی از مس و روی است و خاصیت ضد عفونی کنندگی و همچنین خاصیت التیام بخش دارد، مناسب برای رفع علائم آلرژی (حساسیت به لوازم بدلی، فلزات، پارچه،..

نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)