محافظت از پوستمقایسه کالا (0)


کلیون کرم محافظ نوزاد

 كرم محافظ ، كرمی است كه جهت پوست نرم و لطیف نوزاد فرموله شده و از پوست حساس نوزاد در برابر عوامل محیطی محافظت می نماید . روغن كره كاكائو و عناصر..

کلیون پودر مایع نوزاد

این امولوسیون نرم و لطیف کننده، به خوبی رطوبت را از روی پوست نوزاد پاک کرده، آن را نرم و لطیف می نماید.استفاده از این محصول ریسک استفاده از پودرهای عا..

کلیون شیر ضد آفتاب نوزاد

 این كرم به صورت مایع ، مخصوص پوست لطیف نوزادان فرموله شده است . حاوی 4 نوع فیلتر ضد آفتاب است كه از نفوذ اشعه هایی كه موجب التهاب و حساسیت پوستی..

کلیون شیر ضد آفتاب SPF 50 مخصوص کودکان

محصولی کاملا طبیعی غنی از کره کریته و ویتامین E که به آسانی جذب پوست حساس کودکان می شود.پوست را نرم و لطیف نگاه می دارد.این محصول به صورتی فرموله شده ..

کلیون ادکلن بدون الکل نوزاد

 این ادکلن کاملا بدون الکل می باشد، این ادکلن دارای خاصیت تقویت کنندگی پوست نوزاد می باشد. استفاده از این ادکلن هیچگونه خطر تنفسی برای نوزاد ندار..

موستلا کلد کرم نوتری پروتکتیو

 کرم کلد نوتری پروتکتیو موستلا، حاوی کلد کرم، مخلوطی از موم زنبورعسل و روغن‌های گیاهی و معدنی به‌علاوه حاوی روغن بادام شیرین، روغن ذرت، سرامید (چ..

موستلا پاک کننده و محافظ پوست و مخاط استلاتریا

 کرم استلاتریا موستلا، فاقد پارابن، بدون عطر بوده و رشد و تکثیر باکتری‌ها را در سطح پوست کاهش می‌دهد و مکانیسم نوسازی و ترمیم بافت سلول‌ها را تقو..

موستلا روغن ماساژ

 روغن ماساژ موستلا، سرشار از روغن‌های گیاهی، اسیدهای چرب ضروری، روغن‌های معدنی و مخلوط ویتامین‌ها بوده که برای کودکان کاملاً بی‌ضرر بوده، به‌راحت..

سبامد کرم کودک

کرم کودک سبامد مخصوص کودکان و نوزادان شماست که منافذ پوست را مسدود نمی کند و مجموعه ای از مواد مرطوب کننده و محافظ است که پوست را تسکین داده و به بازس..

سبامد کرم محافظ صورت کودک

کرم محافظ صورت کودک سبامد، حاوی کمپلکس مرطوب‌کننده و محافظ پوست صورت شامل: ویتامین E اسکوالن، چربی‌ها و مواد حفظ‌کننده رطوبت پوست مانند آلانتوئین و اس..

سبامد کرم ضد آفتاب کودک بدون بو با SPF50

 کرم ضد آفتاب کودک بدون بو SPF 50 سبامد، فاقد افزودنی‌های رنگی، پارافین، پارابن و فاقد بو و الکل است. این کرم حاوی کمپلکس محافظ پوست به همراه ویت..

سبامد کرم التیام بخش کودک

کرم التیام‌بخش کودک سبامد، 100% فاقد الکل، مواد معطر، افزودنی‌های مضر و پارابن می‌باشد و با تشکیل یک لایه محافظ بر روی پوست، آن را در برابر عوامل ..

سبامد لوسیون کودک

سبامد لوسیون کودک دارای جذب راحت و سریع ( بدون باقی گذاشتن اثر چربی روی پوست ) می باشد که باعث رفع خارش و استرس پوست می شود. همچنین این محصول دارای وی..

سبامد روغن ماساژ تسکین دهنده کودک

روغن ماساژ تسکین‌دهنده کودک سبامد، غنی از ویتامین F (اسیدهای چرب ضروری: لینولئیک اسید و لینولنیک اسید) در روغن سویا و فاقد نگه‌دارنده، رنگ، روغن‌ه..

سبامد بوم لب کودک

بوم لب کودک سبامد، دارای پایه بکار رفته متشکل از ترکیبی ازچربیهای طبیعی و ملایم بوده که سبب محافظت روزانه از لبهای کودک می گردد. بوم لب کودک سبامد..

نمايش 1 تا 15 از 19 (2 صفحه)