حجم دهندهمقایسه کالا (0)


ساسکین بالم افزایش دهنده حجم لب

این بالم چروک های لب را صاف می کند رطوبت لب ها را افزایش داده و آن ها را حجیم نشان می دهد.با استفاده از این بالم رنگ سرخی طبیعی به لب های شما باز می گ..

اوسرین کرم روز حجم دهنده صورت ولیوم فیلر SPF15 مخصوص پوست های خشک

کرم ولوم فیلر اوسرین دارای SPF15 برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید است که در کنار استفاده از ضد آفتاب متناسب با پوست محافظتی کامل را از زیباترین..

آکادمی کرم ریکاوری آنتی ایج Intense Age Recovery Cream

آکادمی کرم ریکاوری آنتی ایج Intense Age Recovery Cream این کرم ضد چروک ، لیفتینگ و حجم دهنده ودرمان قطعی چروک ها و حجم دهنده و پر کننده صورت با..

میلادوپیز کرم ویسپرر

 کرم ویسپرر میلادوپیز، دارای بالاترین تکنولوژی ضد پیری در جهان و متخصص در جوان سازی پوست از طریق استفاده از ترکیبات  عصاره گل زعفران و عصاره..

لیراک لیپوفیلینگ شب

این کرم تقویت شده با عصاره گیاهی حجم دهنده و غنی شده با موم های مغذی است که هم در سطح و هم در عمق پوست اثر می کند و سبب بهبود حجم و لیفتینگ پوست می شو..

لیراک لیپوفیلینگ روز

این کرم تقویت شده با عصاره گیاهی حجم دهنده و غنی شده با موم های مغذی است که هم در سطح و هم در عمق پوست اثر می کند و سبب بهبود حجم و لیفتینگ پوست می شو..

لی المنتی کرم سفت کننده سینه

این کرم سفت کننده سینه حاوی سولفور چشمه های آب معدنی است که همزمان سه ناحیه را هدف قرار می دهد:افزایش حجم بافت چربی،قوام پوست با توجه به افزایش نرمی پ..

بایونایک کرم ضد چروک بدن

افزایش سن ، درمانهای دارویی و یا تغییرات هورمونی تاثیر منفی روی پوست بدن می گذارند که این تاثیرات عبارتند از : افتادن پوست ، از بین رفتن حجم و یکنواخت..

بایونایک کرم سفت کننده سینه

افزایش سن ، بارداری و شیردهی باعث کاهش قوام و الاستیسیته پوست سینه ها و دکلته می شوند . کرم سفت کننده سینه با استفاده از دو راهکار و گروهی ترکیبات فعا..

اوسرین کرم شب حجم دهنده ولیوم فیلر

از دست رفتن حجم پوست یکی از مهم ترین دلایل پیری پوست می باشد که بر روی کلیه خطوط صورت اثر می گذارد.افتادگی پوست، از دست رفتن فرم صورت و عدم طراوت و در..

اوریاژ ایزوفیل کرم

 کرم ضد چروک ایزوفیل اوریاژ برای پوست نرمال تا مختلط مناسب می باشد. همراه با عوامل مغذی شی باتر و روغن های نرم کننده، افزایش دهنده رطوبت و حجم پو..

اوریاژ ایزودنس سرم

سرم سفت کننده و ضد چروک. ترکیبات موثر سرم ایزودنس به کمک تکنولوزی جدید Micro-diffusion دو برابر سایر محصولات ایزودنس می باشد. این محصول بلافاصله درخشن..

آکادمی کرم حجم دهنده لب Lip volumizing Care

این محصول باعث زیبایی دو چندان با لب های برجسته و خوش حالت شده و حجم دهنده بی نظیر و فرم دهنده لب با اثر درمانی می باشد که تغذیه کننده ، نرم و لطیف کن..

آکادمی کرم حجم دهنده صورت Re-Densifying And Volumizing Care

نگران لاغری و افت صورت خود نباشید، استفاده از این محصول معجزه گر تضمین کننده رسیدن به فرم اصلی چهره و زیبایی طبیعی آن می باشد.محصولی منحصر به فرد جهت ..

آلسینا کرم لیفت

اسید هیالورونیک یک جاذب فوق العاده قوی آب و حجم دهنده بافت است که با شکل دادن به شبکه خارج سلولی پوست،انعطاف طبیعی را به پوست بر می گرداند.روغن های گی..

نمايش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)