لایه بردارمقایسه کالا (0)


کلیون کرم لایه بردار صورت (اسکراب) با عصاره عسل

 این کرم حاوی دانه‌های بسیار ریزی است که با ماساژ آنها بر روی پوست صورت تمام سلول های مرده و آلودگی هایی که داخل منافذ پوست نفوذ کرده و انباشته ش..

کلیون کرم لایه بردار بدن (اسکراپ)

این کرم شامل دانه های ریز خاصی است و زمانی که روی پوست ماساژ داده می شود به نرمی سلول های مرده سطح پوست و قسمت های خشن و زبر را برطرف کرده، پوست را نر..

کلیون ژل لایه بردار پوست حاوی عصاره تمشک جنگلی

این محصول دارای دانه های ریزی می باشد که با ماساژ بر روی پوست باعث از بین رفتن سلول های مرده و پیر می شود و در نتیجه پوستی بسیار روشن، نرم و لطیف را ب..

کدلی کرم شب وینو پرفکت

این کرم با لایه برداری تدریجی و بدون ایجاد حساسیت سبب نوسازی، رفع لک های تیره و جمع شدن منافذ باز پوست می شود.و همچنین باعث سم زدایی، افزایش رطوبت، نر..

کدلی اسکراب

کدلی اسکراب

ناموجود

 این اسکراب، یک لایه بردار قوی است و حس تازگی و شادابی گریپ فروت و هلو را به پوست منتقل می کند. این محصول لوکس در اولین مصرف با از بین بردن سلول ..

ژل لایه بردار و طراوت دهنده لانکوم

لایه بردار لانكوم با فرمولاسیون متشكل از ذرات ریز سفید و ظریف واكس كننده سلولهای مرده سطح پوست را برداشته و باعث شفافیت و درخشندگی پوست شما میشود...

پلاسنتور کرم لایه بردار صورت انواع پوست

کرم لایه بردار صورت انواع پوست پلاسنتور مناسب انواع پوست حتی پوست های حساس می باشد و لایه بردار مناسب صورت بدون آسیب رساندن به سد پوستی و حذف کننده سل..

نوکس کرم آروما-پرفکشن

نوکس نامی از ترکیب دو کلمه طبیعت و لوکستعهدات نوکس :- انتخاب ترکیبات طبیعی- تولید فراورده هایی بدون ریشه حیوانی یا روغن های معدنی- تولید محصولات بدون ..

نوکس ژل اکسفولیانت صورت

نوکس نامی از ترکیب دو کلمه طبیعت و لوکستعهدات نوکس :- انتخاب ترکیبات طبیعی- تولید فراورده هایی بدون ریشه حیوانی یا روغن های معدنی- تولید محصولات بدون ..

نوروا لوسیون زنیاک

لوسیون زنیاک نوروا تنظیم کننده لایه شاخی پوست و مرطوب کننده و درمان سودوفولیکولیت ( جوش های ناشی از اصلاح صورت و بدن) می باشد. همچنین باعث درمان مؤثر ..

نوروا زنیاک ال-پی فرت

 این ضد جوش مخصوص پوست چرب، ضخیم و جوشی است، سربسته شده منافذ را باز و پوست را یکدست می کند. باعث رفع تجمع لایه شاخی در سطح پوست و مانع از تشکیل ..

مورد ژل لایه بردار درمان آکنه Exfoliating Acne Treatment Gel

 درمان و پیشگیری از بروز مجدد آکنه ، ( سالیسیلیک اسید 1 % ، رتینول ، هیدروژن پراکساید ، گلایکولیک اسید) کاهش دهنده سریع التهاب و حساسیت زدایی ( ش..

مورد لوسیون روشن کننده  رادیانت Radiant Toning Lotion

 لوسیون رادیانت موردمحصولات وایت بریلیانس دارای جدیدترین تکنولوژی 3X White باقدرت روشن‌کنندگی و ضد لک قوی، 3 برابر قوی‌تر از گذشته همراه با Skin ..

مورد شوینده و لایه بردار AHA/BHA

تکنولوژی به کار رفته در محصولات این گوه Glycolic Acid همراه با کمپلکس Glyco Nutrient می باشدکه سبب افزایش سرعت باز سازی و جوان سازی سلول های پوست،..

مورد سرم اصلاح کننده منافذ T-Zone Pore Refining Serum

سرم اصلاح کننده منافذ T-Zone لایه برداری ملایم سلول های مرده سطح پوست ( گلایکولیک اسید و سالیسیلیک اسید ) ، افزایش طراوات و شفافیت پوست و اصلاح منافذ ..

نمايش 1 تا 15 از 43 (3 صفحه)