بهداشت کودک و مادرجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


موستلا کرم ویتامین بریر

 این کرم باعث محافظت از پوست و پیشگیری از بروز ادرار سوختگی و تحریک ناحیه پوشک می شود و تسکین دهنده التهاب پوست در ناحیه پوشک می شود هم چنین از پ..

موستلا ژل درموکلینزینگ

 ژل درموکلینزینگ موستلا، دارای فرمول اختصاصی برای به حداقل رساندن واکنش‌های آلرژیک بوده که چشم‌ها را نمی‌سوزاند و ویتامین B5 موجود در آن نیز پوست..

موستلا شامپوی کودکان

 شامپوی کودکان موستلا، حاوی عصاره‌های گیاهی بابونه و روغن نارگیل بوده که دارای خواص تسکین‌دهنده، نرم‌کننده و تغذیه‌کننده می‌باشند. ترکیبات بسیار ..

موستلا شامپو کف مخصوص نوزادان

 شامپو کف مخصوص نوزادان موستلا، علل اصلی پیدایش شوره چرب (Cradle Cap) را برطرف کرده و رشد قارچ ها روی پوست سر را محدود می کند. این شامپو تعادل ظر..

موستلا شامپو 2 در 1

 شامپو 2 در 1 مخصوص سر و بدن نوزاد موستلا، بدن و سرنوزادان و کودکان را با ملایمت تمیز می‌کند و در عین حال آسیبی به لایه هیدرولیپیدی پوست نمی‌رسان..

مولتی ویتامین کودکان فوراور

با مولتی ویتامین های جویدنیِ «فوراوِر کیدز»، روزانه تمام مواد غذایی مورد نیاز کودکان تان را برای شان تامین کنید. این مولتی ویتامین های خوشمزه، ویتامین..

موستلا کرم مرطوب کننده استلاتوپیا

 این کرم باعث ترمیم، تسکین سریع احساس کشیدگی، خشکی و خارش و بازیابی مجدد کیفیت و نرمی پوست می شود. موجب به حداقل رساندن احتمال بروز واکنش های آلر..

موستلا شوینده کرمی استلاتوپیا

 شوینده کرمی استلاتوپیا موستلا، فاقد پارابن، بدون عطر و بدون صابون بوده و دارای ساختار کرمی و کف لطیف است که توانایی فوق‌العاده‌ای در پاک نمودن م..

اون پن کلد کرم

اون پن کلد کرم

25,200 تومان

پن پاکسازی کننده اون،دارای فرمولاسیون منحصر به فردی که دارد، میزان ph  طبیعی پوست را حفظ کرده و آنرا با ملایمت پاکسازی و به آن ابرسانی می کند.حاو..

کلیون کرم محافظ نوزاد

 كرم محافظ ، كرمی است كه جهت پوست نرم و لطیف نوزاد فرموله شده و از پوست حساس نوزاد در برابر عوامل محیطی محافظت می نماید . روغن كره كاكائو و عناصر..

کلیون کرم ضد سوختگی نوزاد

 استفاده همیشگی از این كرم پس از هر بار تعویض پوشك نوزاد ، سبب می شود نوزاد همواره پوستی نرم ، لطیف و بدون التهاب داشته باشد . فرمول مخصوص و جدید..

کلیون پودر مایع نوزاد

این امولوسیون نرم و لطیف کننده، به خوبی رطوبت را از روی پوست نوزاد پاک کرده، آن را نرم و لطیف می نماید.استفاده از این محصول ریسک استفاده از پودرهای عا..

کلیون شیر ضد آفتاب نوزاد

 این كرم به صورت مایع ، مخصوص پوست لطیف نوزادان فرموله شده است . حاوی 4 نوع فیلتر ضد آفتاب است كه از نفوذ اشعه هایی كه موجب التهاب و حساسیت پوستی..

کلیون شیر ضد آفتاب SPF 50 مخصوص کودکان

محصولی کاملا طبیعی غنی از کره کریته و ویتامین E که به آسانی جذب پوست حساس کودکان می شود.پوست را نرم و لطیف نگاه می دارد.این محصول به صورتی فرموله شده ..

کلیون شامپو بسیار ملایم نوزاد

اولین محبتی که شما به پوست کودکتان می کنید باید کاملا خاص باشد مانند شامپو بسیار ملایم کودکان کلیون.این محصول پس از مطالعات بسیار تولید شده تا از ایجا..

نمايش 1 تا 15 از 67 (5 صفحه)