افتر شیومقایسه کالا (0)


نیوا افتر شیو لوسیون بدون الکل

بخشی از آراستگی ظاهر آقایان مربوط به اصلاح صورتشان است. اصلاح صورت همان اندازه که ظاهر پوست را نرم و یکدست می‌کند، می‌تواند سبب عوارض جانبی برای پوست ..

نیوا افتر شیو خنک کننده مردانه

اصلاح صورت آقایان جزوی از آراستگی آن‌ها به حساب می‌آید. کشیده شدن تیغ بر روی پوست آن‌ها در ضمن تراشیدن موی صورتشان، بخش اندکی از پوست را نیز می‌تراشد؛..

نیوا افتر شیو اورجینال میلد بالسام

اصلاح موی صورت در آقایان امری طبیعی است که بعضی ها هر روز آنرا انجام می دهند. استفاده از ماشین‌های اصلاح گرفته تا انواع تیغ‌ها برای این منظور دردسترس‌..

سبامد کرم بعد از اصلاح

کرم بعد از اصلاح سبامد، 100% فاقد الکل بوده زیرا وجود الکل در محصولات مشابه، منجر به ناسازگاری و خشکی پوست، خصوصاً در پوست‌های خشک، می‌گردد و ..

افترشیو نیوآ مدل Fluid Original Mild 100ml

افترشیو original mild به دلیل داشتن عصاره‌ی آلوئه‌ورا می تواند علاوه بر خاصیت ضد جوش، در ترمیم بریدگی و خراش‌های ناشی از اصلاح نسبت به سایر محصولا..

افترشیو اصلاح صورت آلوئه ورا

وقتی تیغ خود تراش روی صورت تان به حرکت در می آید، می تواند باعث بریدگی، خراشیدگی یا «تیغ سوختگی» شده و پوست تان را خشک و ملتهب کند. با رطوبت موجود در ..

افتر شیو نیوآ مدل Balsam Sensitive 100ml

شاید هیچ کدام از ما دلیل درست وجود مو بر روی اندام‌های مختلف بدنمان را ندانیم؛ اما خوب می‌دانیم که برای بهداشت بیشتر و آراستگی ظاهری، نیاز به اصلاح و ..

افتر شیو فوراور پراید

وقتی تیغ خود تراش روی صورت تان به حرکت در می آید، می تواند باعث بریدگی، خراشیدگی یا «تیغ سوختگی» شده و پوست تان را خشک و ملتهب کند. با رطوبت موجود در ..

کلیون کرم بعد از اصلاح

این کرم از محصولات کلیون مخصوص بعد از اصلاح می باشد که از ایجاد هر گونه حساسیت جلوگیری به عمل خواهد آورد...

کلیون کرم بعد از اصلاح

این کرم به سرعت جذب پوست شده آن را نرم و لطیف می کند و هیچ اثری از چربی بر روی پوست باقی نمی گذارد. از آنجا که ترکیب آن شامل مواد نرم و مرطوب کننده ا..

کلیون کرم بالم بعد از اصلاح

این کرم نرم و لطیف، رطوبت لایه های درونی پوست را به خوبی تامین می نماید.از حساسیت پوست نسبت به فاکتورهای مضر محیطی می کاهد و به دلیل وجود ترکیبات SPC ..

کلیون ژل بعد از اصلاح

این ژل مرطوب کننده سریعا جذب پوست شده و بالانس طبییعی آن را بعد از اصلاح تنظیم می نماید و هیچ اثری از چربی بر روی پوست باقی نمی گذارد. عصاره آلوورا، گ..

کلیون لوسیون پس از اصلاح

این لوسیون فاقد الکل، حاوی عصاره لیمو ترش و ترکیبات SPC است.پوست را نرم و لطیف کرده و با خنک کردن پوست احساس طراوت و نشاط را در شما بوجود می آورد...

کلیون امولسیون بعد از اصلاح

این امولسیون و افترشیو، مغذی و محافظت كننده به سرعت جذب پوست شده آن را نرم ، لطیف و شاداب می نماید و هیچ اثری از چربی بر روی پوست باقی ن..

نمايش 1 تا 15 از 23 (2 صفحه)