رول،استیک و ژل ضد عرقمقایسه کالا (0)


رول ضد تعریق نیوا مدل  بلک اند وایت

بعضی چیزها در عین ناخوشایند بودن همیشه وجود دارند و بهتر است برای رهایی از دست آن ها فکر درستی داشته باشیم. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در ..

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل Silver Protect حجم 50 میلی لیتر

رول سیلور پروتکت است که با محافظت 48 ساعته خود احساس آرامش و تازگی را برای آقایان به ارمغان می‌آورد. این رول 50 میلی لیتری دارای یون‌های نقره است ..

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل Fresh Active حجم 50 میلی لیتر

این رول مخصوص آقایان و برای کنترل تعریق آن‌ها مناسب است. اگر به صورت روزمره بدن خود را بشویید و از رول ضد تعریق درای ایمپکت نیوآ استفاده کنید، می‌..

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل Cool Kick حجم 50 میلی لیتر

رول کول کیک نیوآ با اثر 24 ساعته، حس طراوت را تضمین می کند.فرمول Cool-Care ملایم این محصول بهترین ترکیب محافظت را فراهم می آورد...

رول ضد تعریق زنانه نیوآ مدل بلک اند وایت کلیر حجم 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 48 ساعته بلک اند وایت بدون الکل، رنگ و مواد نگهدارنده است و در حجم 50 میلی لیتر برای استفاده‌ی بانوان عرضه شده است. رول ضد تعریق نه ر..

رول ضد تعریق زنانه نیوآ مدل بلک اند وایت پیور حجم 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق 48 ساعته بلک اند وایت و مدل pure بدون الکل، رنگ و مواد نگهدارنده است و در حجم 50 میلی لیتر برای استفاده‌ی بانوان عرضه شده است رایحه‌..

رول ضد تعریق زنانه نیوآ مدل Stress protect حجم 50 میلی لیتر

رول ضد تعریق Stress Protect نیوآ با عطری ملایم و نزدیک به بوی مرکبات با حفاظتی 48 ساعته مناسب خانم‌ها است و در حجم 50 میلی لیتر عرضه شده است. با ا..

رول ضد تعریق زنانه نیوآ مدل Pearl And Beauty حجم 50 میلی لیتر

دئودورانت پرل اند بیوتی نیوآ با عصاره های ارزشمند مروارید اعتماد به نفس واقعی برای 24 ساعت  را به ارمغان می آورد و رنگ پوست را یکدست نگه می د..

ایگو دئودورانت و ضد عرق کیو وی

این دئودورانت با فرمولاسيون ملايم و غير حساسيت زاي آن فاقد عطر و الكل است. حاوي تركيبات رطوبت رسان و ضد حساسيت مي باشد. اثر حفاظتي آن در تمام طول روز ..

استیک ضد تعریق مردانه نیوآ مدل Invisible Black And White حجم 40 میلی لیتر

با استفاده از این محصول نه لک زردی برروی لباس های سفید می ماند و نه رد سفیدی برروی لباس های مشکی .دارای رایحه ای باطراوت و مردانه که فاقد الکل و مواد ..

استیک ضد تعریق مردانه نیوآ مدل Fresh Active حجم 40 میلی لیتر

ترکیب بهینه برای محافظت پوست شما و  خاصیت  ضد تعریقی را برای شما فراهم می آورد که در طول روز بوی خوشایند آن باعث اعتماد به نفس شما خواهد شد...

استیک ضد تعریق مردانه نیوآ مدل Dry Impact حجم 40 میلی لیتر

با استفاده از این محصول می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتر به فعالیت روزانه‌ی خود در هر آب و هوایی بپردازید. این رول فاقد الکل بوده و ترکیباتی فعال بر..

استیک ضد تعریق زنانه نیوآ مدل Satin Sensation حجم 40 میلی لیتر

دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد عرق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری ک..

نمايش 1 تا 15 از 41 (3 صفحه)