ضد عرقجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


کلیون کرم دئودورانت هفته

این کرم با ترکیبی از عصاره خزه ایسلندی، که ماده ای گیاهی و آنتی باکتریال با خاصیت ضد بو می باشد و  Tri Closan با خواص موثر ضد باکتری، از ایجاد بو..

اسپری مردانه نیوآ مدل Dry Impact Plus حجم 150 میلی لیتر

دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد عرق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری ک..

کلیون کرم ضد عرق پا

این کرم از ایجاد شدن بوی بد پا و همچنین تعریق بیش از حد پا جلوگیری می کند. فرمول خاص این محصول که حاوی ترکیبی از مواد فعال و موثر است، میزان تعریق پاه..

کلیون کرم دئودورانت تالکوم پا

فرمول مبتکرانه و منحصر بفرد این کرم، بیشترین مقدار تعریق پا را به صورتی مفید و موثر جذب کرده و علاوه بر از بین بردن بوی بد پا از ایجاد دوباره آن نیز ج..

کلیون دئودورانت صابونی فاقد الکل

این دئودورانت برای پوست های بسیار حساس و لطیف توصیه می شود.پوست را خوشبو کرده و محافظت می نماید.این محصول میزان تعریق را کنترل کرده و به حالت نرمال در..

کلیون دئودورانت رولی فاقد الکل

این دئودورانت دارای اثری طولانی مدت و مؤثر بر روی پوست می باشد.از تعریق بدن جلوگیری می کند.به دلیل وجود عصاره ی گیاه قان و عملکرد پاکسازی کنندگی آن، ب..

کلیون اسپری ساهارا

اسپری ساهارا کلیون  خوشبو کننده بدن با بوی ماندگار و با طراوت   پر احساس به شما نوید حضور در مناطق گرم و آفتابی را خواهد داد...

کلیون اسپری دئودورانت

دوام این اسپری 24 ساعت می باشد.این اسپری بوهای نامطبوع حاصل از تعریق را بر طرف کرده و از بروز آنها جلوگیری می کند.اسانس عصاره توت فرنگی، بدون صدمه زدن..

کلیون اسپری تراپیکو

اسپری تراپیکو کلیون  خوشبو کننده بدن  با بوی ماندگار , با طراوت احساس رویاهای رنگی وشیرین با حس اعتماد به نفس به شما خواهد داد...

کلیون اسپری بوگیر کفش

محصولات پای کلیون ترکیبی از موادی هستند که کمک می کند تا تعریق پوست پا به حالت نرمال در آمده، از ناراحتی و حساسیتی که توسط تعریق ایجاد می شود محافظت ش..

کلیون اسپری بوگیر پا

محصولات پای کلیون ترکیبی از موادی هستند که کمک می کند تا تعریق پوست پا به حالت نرمال در آمده، از ناراحتی و حساسیتی که توسط تعریق ایجاد می شود محافظت ش..

کلیون اسپری اوشن

اسپری اوشن کلیون  خوشبو کننده بدن با بوی ماندگار و  با طراوت حس پایداری، شادابی و سر زندگی به شما خواهد داد...

کلیون استیک دئودورانت فاقد الکل

این دئودورانت برای پوست های حساس و لطیف توصیه می شود تا آنها را در تمام طول روز خوشبو کرده، از آنها محافظت نماید.همچنین به خوبی از پوست در مقابل التها..

رول ضد تعریق نیوآ مدل Stress Protect حجم 50 میلی لیتر

باید بدانید که ضد عرق ها به وسیله ترکیبات آلومینیوم منافذ عرق را می بندند اما دئودرانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد می ..

رول ضد تعریق مردانه نیوآ مدل Dry Impact حجم 50 میلی لیتر

دئودورانت درای ایمپکت نیوآ با مواد معدنی، اعتماد به نفس واقعی را  برای 24 ساعت برای شما فراهم آورده و احساس خشکی پوست را تضمین می کند. این ر..

نمايش 1 تا 15 از 41 (3 صفحه)