خمیر دندانمقایسه کالا (0)


خمیر دندان فوراور مدل Bright

آلوئه ورا مدت هاست که به خاطر کیفیت و کاربردهای متعددش مورد استفاده بوده است. یکی از این کاربردها، مراقبت از دندان هاست. ژل دندان فوراِور برایت، دندان..

کلیون خمیردندان چند کاره

مبارزه با پوسیدگی، پلاک و جرم دندان، محافظ لثه، خوشبو کننده دهان، ضد باکتری، استفاده روزانه از این خمیر دندان، سلامت دندان ها و لثه ها را تضمین مینمای..

کلیون خمیردندان سفیدکننده قوی

این خمیر دندان با عملکرد چند گانه، بهداشت کامل دهان را تضمین می نماید. به خوبی دندان ها را تمیز کرده و بدون آسیب رساندن به مینای دندان آنها را جرم گیر..

خمیر دندان سفید کننده اورال-بی مدل پرو اکسپرت تیوب 75 میلی لیتر

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد فردی را زیبا بپندارید اما زمانی که لبخند او را دیدید تاثیر منفی دندان‌هایش را بر روی چهره احساس کرده باشید. این‌که ..

خمیر دندان اورال-بی مدل Stages Winnie تیوب 75 میلی لیتر

خمیردندان‌ها معمولا در تیوب‌های لمینیت یا آلومینیومی بسته‌بندی می‌شوند تا دوامی قابل‌توجه داشته باشند. فرقی نمی‌کند چه مارکی و یا چه رایحه‌ای را استفا..

خمیر دندان اورال-بی مدل Stages Cars تیوب 75 میلی لیتر

 خمیردندان‌ها به چهار دسته ضدپوسیدگی، ضد جرم، ضد پلاک و ضد حساسیت تقسیم می‌شوند، گاهی هم ممکن است محصولی ترکیبی وجود داشته باشد که خصوصیت‌های چند..

خمیر دندان اورال-بی مدل Pro-Expert Deep Clean 75ml

همه می‌دانیم که خمیر دندان، شوینده‌ی دندان است. این شوینده نه تنها در نظافت دندان‌ها از غذاهای مانده و مواد چسبیده به دندان‌ها موثر است بلکه در حفظ سل..

خمیر دندان اورال-بی مدل Pro Expert Enamel Shield 75ml

اسیدهای موجود در مواد غذایی، میوه‌ها، نوشیدنی‌ها و بخصوص انواع گازدار آن بر استقامت مینای دندان و دندان‌ها تاثیر داشته و در مرور زمان با از بین بردن م..

خمیر دندان اورال-بی سری Professional مدل Sensitivity تیوب 75 میلی لیتر

بیماری‌های لثه یا پریودنتال با بروز التهاب در لثه شروع می‌شوند. پریودنتیت از بیماری‌های جدی لثه و دهان است که در صورت عدم جدی گرفتن التهاب لثه و درمان..

خمیر دندان اورال-بی سری Professional مدل Gum Protection تیوب 75 میلی لیتر

لثه را می‌توان نگهبان دندان‌ها نامید. زمانی که نگهبان دندان ضعیف شده و از بین رود، دندان‌ها عمر کوتاه‌تری داشته و با مشکلات جدی‌تری رو به رو خواهند شد..

خمیر دندان اورال-بی سری Pro-Expert مدل All Around Protection تیوب 75 میلی لیتر

معمولا افراد زیادی هستند که از مشکلات لثه، دهان و دندان رنج می‌برند. این مشکلات اعم از عفونت، ورم، خرابی دندان و حتی بوی بد دهان هستند. یکی از ساده‌تر..

نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)