مسواک برقیمقایسه کالا (0)


مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Precision Clean D12.513

دندان‌ها به طور طبیعی و در گذر عمر، سلامت و زیبایی خود را از دست می‌دهند. شست‌وشوی دقیق و کامل دندان‌ها می‌تواند به تاخیر انداختن این امر بسیار کمک کن..

سری مسواک برقی اورال-بی EB20 Precision Clean

دندان‌های سفید داشتن نشانه‌ی توجه افراد به بهداشت است. برای جلوگیری از خراب شدن دندان‌ها و عدم تغییر رنگ‌ آن‌ها که در اثر استفاده از مواد غذایی مانند ..

رمینگتون مسواک برقی با قابلیت تمیز کنندگی کامل SFT100

مسواک برقی توتال سونیک فرش SFT100 از برند رمینگتون یکی از انواع مسواک‌های برقی است که امکانات زیادی را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. این محصول مسو..

مسواک برقی اورال-بی مدل Professional Care 3000

داشتن لبخندی زیبا آرزویی دست‌یافتنی است. مراقبت از دندان و حفظ سلامت آن، تنها با زدن هر روزه‌ی مسواک و استفاده از نخ‌ دندان ممکن نخواهد بود. بسیاری از..

مسواک برقی اورال-بی مدل DB3010 Stages Power

 آموزش مسواک زدن به کودکان و فراهم کردن شرایطی که این عمل برای آن‌ها تبدیل به عادتی خوشایند کند مسئله ای است که می‌بایست والدین به آن توجه ویژه ا..

مسواک برقی اورال-بی مدل D12.513S Vitality Sensitive Clean

کسانی که دندان‌ها و لثه‌های حساسی دارند، بهتر است از مسواک‌هایی با الیاف نرم استفاده کنند و شیوه‌ی مسواک زدن خود را هم عوض کنند. شیوه‌ی مسواک زدن از ا..

مسواک برقی اورال-بی مخصوص کودکان مدل D10.513K

 دندان کودکان هم مانند بزرگسالان نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد، از همان ابتدای تولد که کودک با دندان‌های نهفته‌ در لثه‌اش شروع به مکیدن شیر می‌کند..

مسواک برقی اورال-بی مخصوص کودکان طرح میکی موس

 برس مسواک‌های برقی دارای دو رنگ الیاف سفید و رنگی دیگر (بیشتر اوقات آبی) است که الیاف‌های میانی (آبی) و بلند آن علاوه بر این‌که برای بهتر از بین..

مسواک برقی اورال-بی Professional Care 500

مسواک برقی OralB با تکنولوژی حباب های ریز برای مقابله با پلاک های باکتریایی از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند و بوی نامطبوع دهان را از بین میبرد.این ..

سری مسواک برقی اورال-بی مدل EB10K مخصوص کودکان طرح کارز

 برس مسواک‌های برقی دارای دو رنگ الیاف سفید و رنگی دیگر (بیشتر اوقات آبی) است که الیاف‌های میانی (آبی) و بلند آن علاوه بر این‌که برای بهتر از بین..

سری مسواک برقی اورال-بی مدل EB10K مخصوص کودکان طرح دیزنی

برس مسواک‌های برقی دارای دو رنگ الیاف سفید و رنگی دیگر (بیشتر اوقات آبی) است که الیاف‌های میانی (آبی) و بلند آن علاوه بر این‌که برای بهتر از بین بردن ..

سری مسواک برقی اورال-بی 3D White EB18

سری مسواک برقی 3D White قدرت پاک کنندگی ایده‌آلی دارد و علاوه بر سازگاری با مسواک Vitality D12.513w White می‌تواند برای مسواک‌های برقی مدل Vital..

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)