ژل بهداشتیمقایسه کالا (0)


کلیون محلول پمپی اینتیمو مخصوص بانوان

محلول بی نهایت لطیف برای بهداشت بانوان در تمام ایام مخصوص دوران بارداری و ایام عادت ماهانه. وجود مواد تشکیل دهنده طبیعی و عصاره های گیاهی در این محصول..

اوریاژ ژین-فی ژل پاک کننده

ژین فی پاک کننده ملایم و کاملاً ضد حساسیت است. تعادل فلور طبیعی پوست را حفظ می کند. این محصول فرمولاسیونی ویژه برای بهداشت روزانه ناحیه واژینال با تحم..

کلیون ژل ضد خشکی ویژه بهداشت شخصی

این ژل یک محصول جدید از سری محصولات اینتیموی شرکت کلیون است که نیازهای خاص رطوبتی اعضا تناسلی انسان را به روشی بسیار موثر و دقیق برآورده می سازد.از آن..

کلیون ژل بدن آلوورا

مواد خاص موجود در عصاره گیاهی به کار رفته در این محصول باعث می شود تا استحمام شما بسیار دلپذیر و آرامش بخش باشد. این محصول حاوی عصاره چای سفید (Cameli..

کلیون موس مخصوص بهداشت شخصی

 یك موس نرم و ملایم كه برای بهداشت شخصی روزانه آقایان طراحی شده است . این محصول با PH طبیعی دارای فرمولاسیون خاصی می باشد كه شامل تركیبات فعال و ..

کلیون موس اینتیمو( سافت)

 اینتیمو سافت یک موس بسیار ملایم است.فرمول ویژه به کار رفته در این موس با استفاده از عوامل موثر و عصاره های طبیعی موجود در آن محل مورد نظر را به ..

کلیون محلول مخصوص بانوان(واژینال)

ین محلول بسیار ملایم بوده و در مواردی که به دلیل سوزش ناحیه تناسلی، حساسیت های شدیدی در فرد ایجاد می گردد مناسب است. زمانی که رطوبت طبیعی آلت تناسلی ک..

پلاسنتور ژل ضد عفونی کننده، تمیز کننده و جلوگیری کننده از عفونت بانوان

محصول جدید پلاسنتور ژل ضد عفونی کننده, تمیز کننده و جلوگیری کننده از عفونت بانوان با PH طبیعی, فاقد عطر و صابون می باشد .دارای آنتی سپتیک و محافظت از ..

لیراک ژل فیتولستیل

این محصول ازترک های پوستی پیشگیری کرده و در دوران بلوغ  ، بارداری و تغییرات هورمونی نیزقابل استفاده می باشد و همچنین خارش شکم در دوران باردار..

لیراک محلول فیتولستیل

استفاده از محلول پیشگیری و درمان ترک های های پوستی لیراک، یکی از بهترین وموثرترین راه ها در درمان و کاهش ترک های پوستی می باشد. این محصول می تواند ترک..

بایونایک ژل شستشوی ژنیتال ضد التهاب و مرطوب کننده تری درم

این محصول با 5،7-0،7ph به طور خاص برای شستشوی واژینال دختران جوان و خانمها در سن یائسگی ساخته شده است،زمانی که دستگاه تناسلی نابالغ دختران نوجوان یا ک..

بایونایک ژل شستشوی روزانه ژنیتال تری درم

این محصول با 5،5-0 ،5 ph برای خانمها و آقایان در سن زایایی تولید شده است . این محصول با مواد شوینده ملایمی که دارد،از غشا مخاطی خارجی ناحیه ژنیتال محا..

اوسرین ژل شستشوی ژنیتال

این محصول با حفظ تعادل طبيعي فلور ناحيه ژنيتال، قابل استفاده قبل، حين و بعد از بارداري نیز می باشد.همچنین از  التهابات مجاری ادرار و بخش های خارج..

اوریاژ ژین-8 ژل پاک کننده و التیام بخش

این ژل التیام بخش بلافاصله بعد از مصرف احساس ناراحتی را از بین می برد و تعادل فلور طبیعی ناحیه ژینتال را برقرار می کند. تحمل پذیری آن بسیار بالا است.ک..

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)