پاک کننده آرایشمقایسه کالا (0)


کرم آبرسان و پاک کننده فوراور

 «ری هیدریتینگ تونر» یک فرمول بدون الکل و غیر خشک کننده است که حاوی آلوئه ورای طبیعی و نارون کوهی است که با مرطوب کننده های مخصوص پوست و عصاره ها..

پاک کننده آرایش لب و چشم آرکانسیل

این پاک کننده  برای پاک کردن محصولات ضد آب که برای آرایش لب و دهن استفاده شده است مناسب است. عصاره زنجبیل موجود به دلیل آنتی اکسیدان بودن و شاداب..

شیر پاک کن آرکانسیل

پاک کننده ی آرایش صورت آرکانسیل که در ترکیبات این محصول از زنجبیل که دارای خاصیت آنتی اکسیدان و ضد عفونی کننده ی پوست است، استفاده شده است. ..

رکسول ژل-فوم پاک کننده ویتامین C

این محصول جهت پاک کردن انواع آرایش،آلودگی های محیطی و چربی اضافه پوست مناسب می باشد و به روشن شدن و جوان ماندن پوست کمک می کند.این محصول برای پوست های..

رکسول ژل-فوم پاک کننده AHA

این محصول جهت پاک کردن انواع آرایش،آلودگی های محیطی و چربی اضافه پوست مناسب بوده و رطوبت و حفظ شادابی پوست را تنظیم می کند.این محصول برای پوست های چرب..

ایوروشه ژل پاک کننده و شاداب کننده هیدراوژتال

عمیقا پوست را از هرگونه آرایش، ناخالصی و چربی اضافه پوست پاک می نماید و پوستی تمیز، درخشان و لطیف را برای شما به ارمغان می آورد.ترکیبات گیاهی این محصو..

اون ژل کلینانس

اون ژل کلینانس

52,800 تومان

 مناسب برای پوست های براق مستعد جوش و لک هستند که سری محصولات کلینانس اَون موجب توقف این عارضه می شوند. این ژل کف زای بدون صابون و بدون پارابن، ب..

اون اسپری آب

اون اسپری آب

39,600 تومان

هر اسپری آب اَوِن شامل آب چشمه اون با همان کیفیت اولیه می باشد.آبی که از چشمه بیرون می آید مستقیما به پایگاه تولید رفته و در یک محیط استریل بسته بندی ..

کلیون شیر پاک کننده آرایش چشم

 این محصول بدون باقی گذاشتن اثر چربی بر روی پوست و ایجاد کوچکترین حساسیتی، آرایش چشم را به آرامی و به طور کامل پاک می کند. به دلیل وجود روغن جوجو..

کلیون شیر پاک کن+تونیک

حاوی روغن جوجوبا و عصاره هامامیلز. این محصول پاک کننده قوی است که باعث  تقویت پوست شما نیز می گردد. روغن بادام موجود در آن تمامی آلودگی ها و اثرا..

کلیون شیر پاک کن

این محصول حاوی روغن های نرم کننده ای همچون روغن بادام شیرین می باشد که به راحتی تمامی آلودگی ها و مواد آرایشی روی پوست را پاک می کند. عصاره هامامیلز م..

کلیون دستمال مرطوب پاک کننده آرایش

دستمال لطیف، نرم و مرطوب که تمیز کننده ای است برای صورت، گردن و دور چشم.دستمال مرطوب کلیون به راحتی تمام آلودگی ها و آرایش روی پوست را تمیز کرده و پوس..

کلیون تونیک

کلیون تونیک

ناموجود

این محصول فاقد الکل بوده و حاوی روغن جوجوبا، عصاره هامامیلز، روغن بادام شیرین، و عصاره آلوورامی باشد. این مواد رطوبت پوست را به بهترین صورت تامین کرده..

کرم پاک کننده (شیر پاک کن) آلوئه ورا فوراور

پاک کننده آلوئه از مواد ضد حساسیت تشکیل شده است تا لوسیونی سبک، غیر چرب و ضد حساسیت در اختیار شما قرار دهد که رطوبت و PH پوست را متعادل نگه می دارد. ا..

کدلی فوم پاک کننده

این مایع پاک کننده فاقد مواد صابونی است و با تبدیل شدن به فوم با ملایمت پوست را تمیز می کند. ایده آل برای پوست مختلط..

نمايش 1 تا 15 از 118 (8 صفحه)