لوسیون بدنمقایسه کالا (0)


موستلا لوسیون هیدرا ب ب بدن

 این لوسیون مرطوب کننده روزانه برای پوست ظریف نوزادان است، سبک و با جذب سریع مخصوص رطوبت رسانی و محافظت از پوست بدن نوزادان و کودکان می باشد. ترک..

لوسیون سفت کننده بدن نیوآ مدل Q10  حجم 250 میلی لیتر

 با افزایش سن رفته رفته پوست بدن شل می‌شود زیرا سطح کوآنزیم Q10 که جزیی طبیعی از پوست است و فعالیت آن باعث سفت نگه داشتن پوست می‌شود کاهش می‌یابد..

لوسیون همه منظوره بدن آلوئه ورا

یکی از محصولات صاحب نام ما، لوسیون آلوئه است که لوسیونی خارق العاده و چند منظوره برای پوست بوده و حاوی آلوئه غنی شده و خالص، به همراه روغن جوجوبا و وی..

لوسیون بدن نیوآ مدل Happy Time حجم 250 میلی لیتر

ترکیباتی که لوسیون‌های بدن دارند، به پوست کمک می‌کنندتا دچار خشکی و خارش نشود. ضمن اینکه بدن را تا ساعت‌ها معطر نگه می‌دارد. برند نیوآ (Nivea) برا..

لوسیون بدن نیوآ مدل Express حجم 250 میلی لیتر

لوسیون مدل اکسپرس (Express) حاوی مواد معدنی مورد نیاز پوست است که به دلیل سازگاری و ملایم بودن، باعث هیچگونه آلرژی، حساسیت، سنگینی و خارش بر روی پ..

لوسیون بدن نیوآ مدل Cacoa Butter حجم 250 میلی لیتر

لوسیون بدن حاوی کره کاکئو  را در حجم 250 میلی لیتر عرضه کرده است. این محصول دارای تمامی خواص کره کاکائو است. کره کاکائو دارای خواص مرطوب کنند..

 لوسیون بدن نیوآ مدل Body Milk Nourishing حجم 250 میلی لیتر

بسیاری از افراد هستند که از داشتن پوستی خشک و حساس رنج می‌برند. پوست خشک بسیار آسیب‌پذیرتر از انواع دیگر است و بیشتر در معرض پیری زودرس و ایجاد چین و ..

کلیون کرم مایع بدن مخصوص پوست های نرمال مایل به چرب

محصولی حاوی عناطر فعال شیر که پوست را عمیقا مرطوب می نماید و آب تقطیر شده هامامیلز که چربی پوست را تعدیل کرده و هیچ اثری از چربی بر روی پوست باقی نمی ..

کلیون کرم مایع بدن مخصوص پوست های نرمال مایل به خشک

این کرم حاوی عصاره فعال شیر،روغن آووکادو، ویتامین E و پروویتامین B5 می باشد که پوست شما را عمیقا تغذیه و مرطوب و از آن محافظت می نماید. این رطوبت در ت..

کلیون کرم مایع بدن مخصوص پوست های نرمال

این کرم  مرطوب کننده، مغذی و محافظ با ترکیب ویتامین های E و پروویتامین B5. محصولی بسیار لطیف، ایده آل برای رطوبت رسانی و تغذیه نمودن پوست می باشد..

کلیون کرم مایع بدن مخصوص پوست های خشک و کم آب

این محصول حاوی خالص ترین عناصر فعال شیر می باشد که علاوه بر رطوبت دهی عالی، پوست شما را به خوبی تغذیه کرده و با بهره گیری از ترکیبات ویتامین E و پرو و..

کلیون کرم بدن مایع مخصوص پوست های خشک

 این محصول با عملکرد ویژه مواد تشکیل دهنده خود به طور موثری از خشکی پوست جلوگیری می نماید. روغن بادام شیرین موجود در آن پوست را عمیقا مرطوب و آن ..

کلیون شیر بدن کیوی

محصولی نرم کننده و مرطوب کننده ای قوی برای پوست بدن شما می باشد که به سرعت جذب پوست گردیده و عمیقا آن را تغذیه می نماید و کوچکترین اثری از چربی بر روی..

کلیون شیر بدن کره کاکائو

محصولی نرم کننده و مرطوب کننده ای قوی برای پوست بدن شما می باشد که به سرعت جذب پوست گردیده و عمیقا آن را تغذیه می نماید و کوچکترین اثری از چربی بر روی..

نمايش 1 تا 15 از 49 (4 صفحه)