نرم کننده مومقایسه کالا (0)


نرم کننده و تقویت کننده لورآل مدل Elseve Arginine Resist مخصوص انواع موها حجم 200 میلی لیتر

بهترین و مناسب‌ترین شامپو محصولی است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده نامنا..

نرم کننده موهای آسیب دیده و شکننده لورآل Elseve مدل Anti Casse حجم 200 میلی لیتر

بهترین و مناسب‌ترین شامپو محصولی است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی..

نرم کننده و صاف کننده لورآل مدل Elseve Liss Intense حجم 200 میلی لیتر

بهترین و مناسب‌ترین شامپو محصولی است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده نامنا..

ماریلو بایو نرم کننده مو ارگانیک

این محصول با ساختار کرمی مغذی، سبب باز شدن گره های موی سر می گردد و نرمی، استحکام و درخشانی خاصی به موها می بخشد...

Forever Aloe jojoba Conditioning Rinse

...Forever Aloe jojoba

65,000 تومان

نرم کننده موی آلوئه- جوجوبا که محصولی دیگر از کمپانی فوراِور لیوینگ است، فرمولی غنی شده دارد که سرشار از ویتامین ب کمپلکس و پروتئین هیدرولیزه شده است ..

کلیون نرم کننده و حالت دهنده فوری

نرم کننده و حالت دهنده فوری هفت ویتامینه، خیلی ساده و سریع به خاطر حالت کرمی آن بر روی موهای شما اثر می گذارد و برای کسانی که می خواهند در طول روز موه..

کلیون نرم کننده هفت ویتامینه مخصوص موهای رنگ شده و معمولی

این نرم کننده حیات بخش و کرمی شکل هفت ویتامینه کلیون با توجه به خواص بازسازی کنندگی و حالت دهندگی خود یک محصول فوق العاده است.باعث جلوگیری از ریزش مو ..

کلیون نرم کننده هفت ویتامینه مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده(تثبیت کننده رنگ)

این محصول مخصوص  موهایی می باشد که بر اثر رنگ و سشوار ضعیف شده و حالت طبیعی خود را از دست داده اند.نرم کننده 7 ویتامینه کلیون با خاصیت ترمیم کنند..

کلیون شامپو و نرم کننده هفت ویتامینه مخصوص انواع موها

این محصول با ترکیبی از ویژگی های شامپوها و نرم کننده ها علاوه بر اینکه به موها شادابی و درخشندگی می بخشد مدت زمان لازم برای تاثیر گذاری را کاهش می دهد..

کلیون شامپو و نرم کننده ملایم بابونه

این نرم کننده مغذی و بسیار لطیف، مخصوص موهای خشک ساخته شده است. عملکرد موثر این محصول به دلیل وجود عوامل زیر است:عصاره بابونه نرم کننده و ترمیم کننده ..

کلیون شامپو و نرم کننده ملایم آلوورا

  این شامپو و نرم کننده موهای ضعیف و بی جان را سرزنده و تقویت کرده، شانه زدن آنها را آسان تر می نماید. عصاره آلوورا با وجود مقادیر زیادی از Polys..

کلیون شامپو و نرم کننده سنبل

   با ترکیبات گیاهی خود همچون Cavandula Officanalis و عصاره کاکتوس که بر روی مو تاثیر می‌گذارد و تعادل ترشحات چربی مو را حفظ می کند. با استف..

کلیون شامپو و نرم کننده رزماری ضد موخوره

مخصوص موهای ضعیف و بیمار. این محصول با ترکیبی از گیاهانی همچون رزماری و ملیسا برای رویش موهای بیمار و ضعیف فرموله شده و تاثیر بسزایی بر روی پیاز مو می..

کلیون شامپو و نرم کننده بورداک

شامپو بورداک برای موهای چرب فرموله شده و میزان چربی سر را بالانس می نماید. عصاره بورداک پاک کننده و تنظیم کننده ترشح چربی می باشد. عصاره Sage یک عامل ..

نرم کننده کودکان ایگو کیو وی

 نرم کننده مو کیدز کیووی نرم کننده ملایم و رطوبت رسان برای پوست حساس کودکان همراه با پیش ساز ویتامین B5، جهت رفع خشکی و شکنندگی و الکتریسیته شدن ..

نمايش 1 تا 15 از 41 (3 صفحه)