سرم و اسپری مومقایسه کالا (0)


سرم موی سیلک تاچ

سرم موی سیلک تاچ

60,000 تومان

سیلک تاچ؛ مرحله ای جدید از معالجه·        مناسب برای انواع مو·        ..

نلی اسپری احیا کننده براشینگ حرفه ای دو فاز آکوانلی

 عصاره گیاهان دریایی این اسپری احیاکننده، موهای صدمه دیده را مانند یک بانداژ مویرگی ترمیم می‌نماید و حیات دوباره‌ای به گیسوان شما می‌بخشد.این محص..

بناکور سرم ضد موخوره،براق کننده و تثبیت کننده رنگ مو

محصولات محافظت کننده موهای رنگ شده حاوی مجموعه ای از مواد تثبیت کننده و محافظ رنگ مو و همچنین فیلترهای محافظ در مقابل اشعه زیانبار آفتاب می باشد. تکنو..

بناکور اسپری کاندیشنر تقویتی و ترمیم کننده فوق العاده قوی کراتینه مو

این محصولات حاوی پیشرفته ترین تکنولوژی بازسازی و ترمیم سلولی مو از ریشه تا ساقه توسط مواد موثره بسیار قوی می باشد. ذرات بسیار ریز کراتین موجود در این ..

بناکور اسپری کاندیشنر احیاکننده ،حجم دهنده و براق کننده موهای فرسوده

با افزایش سن، تولید دو نوع کراتین حیاتی مو به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته و همچنین از تراکم، قطر و میزان رشد مو نیز کاسته می شود، در نتیجه موها نازک..

ایوروشه سرم ضد ریزش مو

سرم ضد ریزش موی ایوروشه حاوی عصاره‌ی لوپین (لوبیای سفید) است که در مناطق مدیترانه و جنوب آمریکا و همچنین اروپا پرورش داده می شود؛ عصاره این گیاه سرشار..

ایوروشه اسپری حجم دهنده و استحکام بخش مو

این محصول بدون چرب کردن مو و ایجاد احساس چسبندگی با عث افزایش حجم سـاقه مو و همـچنین حا لت پذیری بهتر آن می گرد د . ..

ایوروشه اسپری حالت دهنده و باز کننده گره مو

لیندن که درختچه‌ای تزئینی در اروپا می‌باشد توسط عصاره گل‌هایش در عطریات مورد استفاده است و برگ های قلبی شکل‌اش شناخته می‌شود. از خواص ضد التهاب این گی..

اسپری تقویت کننده و حالت دهنده مو آلوئه ورا

شرکت فوراِور لیوینگ برای رفع نیازهای مشتریانی که دغدغه محیط زیست را دارند، یک اسپری موی بدون الکل و سازگار با لایه ازن تهیه و تولید کرده است که حاوی ب..

اسپری آلوئه ورا و بره موم

آلوئه فرست، مکملی عالی برای تمام جعبه های کمک های اولیه است. دارای فرمولی منحصر به فرد برای تسکین پوست و بهترین گزینه اولیه برای آرام کردن سوزش های خف..

فیتو سرم موی فیتوکراتین

کلیه محصولات فیتوکراتین فاقد سیلیکون ، پارابن ، رنگ و سولفات هستند. سیلیکون، تارهای مو را پوشانده و مانع از نفوذ عمقی ترکیبات موثر به داخل محور مو و د..

فیتو سرم فیتولیوم4

محصول ابتکاری فیتو که علاوه بر درمان ریزش مو، با برخورداری از ترکیب انحصاری و ثبت شده فیتو، کاپیسلپرو(Capicellpro)، به افزایش طول عمر تارهای مو بر روی..

فیتو سرم فیتولیس

سرم فیتولیس- باعث ترمیم لایه هیدرولیپیدی  و پوشش دهنده مو با استفاده از موسیلاژهای گیاهی و همچنین پوشاندن تارهای مو توسط مواد دفع کننده رطوبت و&n..

فیتو سرم فیتوسیان

افزایش گردش خون مویرگی و تبادلات سلولی با عصاره برگ جینکوبیلوبا وایبرنوم (مجموعا 57 درصد)، محافظت از بافت همبند اطراف پیاز مو با عصاره هسته انگور (آنت..

فیتو سرم فیتودنسیوم

در اثر افزایش سن، ریشه مو ضعیفتر شده و موی نازک‌تر و ضعیف‌تری تولید می کند. همچنین، کیفیت کراتینی که پیاز مو تولید می کند پایین تر است. ملکولهای ملانی..

نمايش 1 تا 15 از 30 (2 صفحه)