تقویت موژه و ابرومقایسه کالا (0)


رکسول تونیک ترمیم موی خشک

عصاره گیاه بابا آدم موجود در این محلول سبب بهبود استحکام مو و درخشش آن می شود. همچنین باعث رفع مشکلاتی از قبیل شوره سر شده و با ریزش مو مقابله می کند...

ماوالا محلول تقویت کننده مژه و ابرو

محلول تقویت مژه و ابرو دابل لش ماوالا (Mavala) حاوی موکوپلی ساکارید طبیعی و ویتامین B2 است که علاوه بر تغذیه‌ی مژه‌ها، باعث افزایش رشد و استحکام مژه و..

پلاسنتور لوسیون ضد ریزش، محرک رشد و حجم دهنده مو

لوسیون ضد ریزش، محرک رشد و حجم دهنده مو پلاسنتور به همراه 10 عدد آمپول 5 میلی متری ترمیم کننده ، حجم دهنده و جلوگیری کننده از ریزش مو و بازسازی و محاف..

سپیژن کرم تخصصی تقویت کننده،افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده مژه

کرم تخصصی تقویت کننده افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده مژه سپیژن کمک به رویش مجدد مژه با تحریک تمایز و تکثیر سلول های سازنده ریشه مژه بوده و این محصول ب..

سپیژن کرم تخصصی تقویت کننده،افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده ابرو

کرم تخصصی تقویت کننده افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده ابرو سپیژن  درمان ریزش ابرو و کمک به رویش مجدد آن که کمک به رویش مجدد ابرو با تحریک تمایز و ..

سپیژن محلول تخصصی ضد شوره و درماتیت سبورئیک

محلول تخصصی ضد شوره و درماتیت سبورئیک سپیژن درمان شوره مقاوم، شدید، عود کننده و کنترل اگزما، سبورئیک درماتیت و ایمپتیگو.پیروکتون اولامین، کلیمبازول و ..

سپیژن محلول تخصصی ضد ریزش و محرک رویش مو

مهار انواع ریزش موی آندروژنیک و غیر آندروژنیک به جز طاسی ناشی از سوختگی های شدید که پوست سر در آن آسیب دیده باشد، رویش مجدد موها.توالی خاصی از اسیدهای..

بناکور کاندیشنر تقویتی و ترمیم کننده فوق العاده قوی کراتینه مو

این محصولات حاوی پیشرفته ترین تکنولوژی بازسازی و ترمیم سلولی مو از ریشه تا ساقه توسط مواد موثره بسیار قوی می باشد. ذرات بسیار ریز کراتین موجود در این ..

بناکور موس تقویتی،حالت دهنده و  حجم دهنده مو

محصولات حالت دهنده و پر پشت کننده مو با داشتن عصاره بامبو در ترکیبات خود که سرشار از پروتئین بوده ضمن افزایش مقاومت و خاصیت انعطاف پذیری موها، موجب پر..

بناکور محلول ضد شوره و ضد التهاب قوی

محصولات محافظت کننده از مو و پوست سر مناسب بانوان و آقایان با تأمین نیازهای ویژه مو و کف سر، انواع مشکلات رایج نظیر چربی و شوره را درمان می نماید. با ..

بناکور سرم تقویتی و ترمیم کننده موهای فرسوده و محافظ پوست سر خشک و حساس

با افزایش سن، تولید دو نوع کراتین حیاتی مو به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته و همچنین از تراکم، قطر و میزان رشد مو نیز کاسته می شود، در نتیجه موها نازک..

بناکور بالم تقویتی، رطوبت رسان و محافظ در برابر حرارت

محصولات تقویتی و مرطوب کننده موهای خشک و فر شده حاوی ترکیبات طبیعی اسید هیالورونیک و دیگر مواد مؤثر در تأمین رطوبت مورد نیاز مو و پوست سر می باشد. اسی..

بایونایک محلول ضدریزش مو جونیکپ اناژن 2

جونیکپ اناژن یک محلول درمان ریزش مو می باشد که در فازهای متفاوت به کار می رود ، این محصول از دو نو ع ویال با فرمولاسیونهای متفاوت تشکیل شده است که هر ..

بایونایک جونیکپ اناژن 2uomo (برای آقایان)

فاز1:کمپلس لیپوزومی sou (superoxidedismutase) و ویتامین e:رادیکال های آزاد علت اصلی ضعیف شدن و در نتیجه ریزش مو می باشند.کمپلکس sod ریشه موها را از را..

ایوروشه محلول درخشان کننده مو حاوی سرکه تمشک

سرکه تمشک که حاصل تخمیر طبیعی می باشد، اسید مرکبی است که از نظر خواص نرم کنندگی کوتیکول مو، ماده ای شناخته شده است. لابراتوارهای تحقیقات گیاهی ایو روش..

نمايش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)