تونیک مومقایسه کالا (0)


رکسول تونیک ترمیم موی خشک

عصاره گیاه بابا آدم موجود در این محلول سبب بهبود استحکام مو و درخشش آن می شود. همچنین باعث رفع مشکلاتی از قبیل شوره سر شده و با ریزش مو مقابله می کند...

پلانتور تونیک کافئین 39

تونیک کافئینه پلانتور 39 از ریزش مو و محرک رویش مو جلوگیری می کند. افزایش دهنده ضخامت مو، تقویت کننده قوی ریشه مو، پرپشت کننده و رویانند..

رکسول تونیک ترمیم موی چرب

این محصول قابل استفاده جهت بازسازی مو و پوست سر بوده و باعث جلوگیری از ریزش مو و کمک به رویش مجدد آن می شود...

بناکور کاندیشنر تقویتی، صاف و براق کننده مو

محصولات تقویتی، صاف و براق کننده مو، موهای وز، کدر و غیر قابل انعطاف را برای مدت طولانی صاف، براق و ابریشمی می نماید.مجموعه مواد مؤثر (Ionic - Polymer..

بناکور سرم ضد موخوره،براق کننده و تثبیت کننده رنگ مو

محصولات محافظت کننده موهای رنگ شده حاوی مجموعه ای از مواد تثبیت کننده و محافظ رنگ مو و همچنین فیلترهای محافظ در مقابل اشعه زیانبار آفتاب می باشد. تکنو..

ایوروشه سرم ضد ریزش مو

سرم ضد ریزش موی ایوروشه حاوی عصاره‌ی لوپین (لوبیای سفید) است که در مناطق مدیترانه و جنوب آمریکا و همچنین اروپا پرورش داده می شود؛ عصاره این گیاه سرشار..

فیتو لوسیون ضد شوره فیتئول

لوسیون ضد شوره فیتئول، پاک‌کننده عمقی پوست سر، مناسب شوره‌های مقاوم و پوست سر ملتهب است. لوسیون ضد شوره فیتئول ترکیبی از مواد اولیه فعال با اثر ضد شور..

فیتو سیدر

فیتو سیدر

ناموجود

فیتوسیدر یک محلول آبکشی آرایشی مرغوب است که املاح آب‌های سنگین و دیگر ناخالصی‌های رسوبی به‌جامانده روی پوست و موی سر که موجب مات و کدر شدن موها می‌شود..

فیتو سرم فیتولیوم4

محصول ابتکاری فیتو که علاوه بر درمان ریزش مو، با برخورداری از ترکیب انحصاری و ثبت شده فیتو، کاپیسلپرو(Capicellpro)، به افزایش طول عمر تارهای مو بر روی..

فیتو سرم فیتولیس

سرم فیتولیس- باعث ترمیم لایه هیدرولیپیدی  و پوشش دهنده مو با استفاده از موسیلاژهای گیاهی و همچنین پوشاندن تارهای مو توسط مواد دفع کننده رطوبت و&n..

فیتو سرم فیتوسیان

افزایش گردش خون مویرگی و تبادلات سلولی با عصاره برگ جینکوبیلوبا وایبرنوم (مجموعا 57 درصد)، محافظت از بافت همبند اطراف پیاز مو با عصاره هسته انگور (آنت..

سپیژن محلول تخصصی ضد شوره و درماتیت سبورئیک

محلول تخصصی ضد شوره و درماتیت سبورئیک سپیژن درمان شوره مقاوم، شدید، عود کننده و کنترل اگزما، سبورئیک درماتیت و ایمپتیگو.پیروکتون اولامین، کلیمبازول و ..

بناکور موس تقویتی،حالت دهنده و  حجم دهنده مو

محصولات حالت دهنده و پر پشت کننده مو با داشتن عصاره بامبو در ترکیبات خود که سرشار از پروتئین بوده ضمن افزایش مقاومت و خاصیت انعطاف پذیری موها، موجب پر..

بناکور محلول ضد شوره و ضد التهاب قوی

محصولات محافظت کننده از مو و پوست سر مناسب بانوان و آقایان با تأمین نیازهای ویژه مو و کف سر، انواع مشکلات رایج نظیر چربی و شوره را درمان می نماید. با ..

بایونایک محلول ضدریزش مو جونیکپ اناژن 2

جونیکپ اناژن یک محلول درمان ریزش مو می باشد که در فازهای متفاوت به کار می رود ، این محصول از دو نو ع ویال با فرمولاسیونهای متفاوت تشکیل شده است که هر ..

نمايش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)