کرم مومقایسه کالا (0)


کلیون کرم موی آرنیکا

این کرم، بافت موها را تغذیه و مرطوب می سازد.روز به روز موها را تغذیه و مرطوب می کند.روز به روز موها را شاداب تر و سرشار از نشاط کرده و آنها را حالت پذ..

فیتو کرم موی فیتو9

 فیتو 9 یک کرم روز واقعی برای موها است که با برخورداری از ترکیب غنی شده ای از روغن ماکادمیا و دیگر عصاره های گیاهی، موها را به شکل عمقی تغذیه می ..

فیتو کرم موی فیتو7

 یک کرم روز واقعی برای مو با فرمولاسیونی ملایم و بدون چربی که رطوبت موها را در حد مطلوب نگه می دارد بدون اینکه وزن اضافی به موها تحمیل کند. این ک..

فیتو کرم موی راز شب

این کرم برای استفاده در طول شب طراحی‌شده است؛ زیرا شب زمانی است که موها کمتر در معرض عوامل آسیب‌رسان محیطی ناشی از زندگی شهری قرار دارند و فرایند طبیع..

فیتو کرم تقویت کننده موهای فر فیتوکرل

کرم فیتوکرل موجب خوش حالت شدن فر موها شده و از وز شدن موها در هوای مرطوب پیشگیری می کند و فرم آنها را برای طولانی مدت حفظ می کند ...

فیتو بالم فیتوفریزان

99 درصد محتوی این محصول را ترکیبات گیاهی تشکیل می‌دهد.صاف کننده و ابریشمی کننده موی سر نیز می باشد و همچنین صافی و حالت ابریشمی مو در طی روز را حفظ می..

بناکور کرم تقویتی،حالت دهنده صاف و براق کننده مو

محصولات تقویتی، صاف و براق کننده مو، موهای وز، کدر و غیر قابل انعطاف را برای مدت طولانی صاف، براق و ابریشمی می نماید.مجموعه مواد مؤثر (Ionic - Polymer..

بناکور کرم تقویتی، رطوبت رسان و حالت دهنده

محصولات تقویتی و مرطوب کننده موهای خشک و فر شده حاوی ترکیبات طبیعی اسید هیالورونیک و دیگر مواد مؤثر در تأمین رطوبت مورد نیاز مو و پوست سر می باشد. اسی..

بناکور کرم براق کننده و محافظت کننده موهای رنگ شده در برابر حرارت

محصولات محافظت کننده موهای رنگ شده حاوی مجموعه ای از مواد تثبیت کننده و محافظ رنگ مو و همچنین فیلترهای محافظ در مقابل اشعه زیانبار آفتاب می باشد. تکنو..

بناکور بالم تقویتی، رطوبت رسان و محافظ در برابر حرارت

محصولات تقویتی و مرطوب کننده موهای خشک و فر شده حاوی ترکیبات طبیعی اسید هیالورونیک و دیگر مواد مؤثر در تأمین رطوبت مورد نیاز مو و پوست سر می باشد. اسی..

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)