ماسک مومقایسه کالا (0)


کلیون ماسک و محافظ مو مخصوص موهای رنگ شده

ماسك مو هفت ویتامینه خشكی و زبر شدن نا مطلوب مو ها را كه اغلب بر اثر رنگ شدن مكرر ایجاد می شود. به راحتی بر طرف می نماید و به دلیل داشتن تركیبی از هفت..

کلیون ماسک محافظ مخصوص موهای احیا کننده و اسیب دیده

از آنجا که موها مرتبا در معرض عوامل مضر و مخرب محیطی هستند، پس از مدتی خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند، این ماسک با دارا بودن ترکیبی از هفت ویتامی..

نلی ماسک مو مغذی و احیا کننده سیب روزانه

فرول این ماسک باپکتین بالا ،ویتامین و عصاره طبیعی سیب ،ضمن محافظت از موها در مقابل تاثیرات پودر رنگ باعث تقویت و تغذیه موها شده و آنها را نرم و شفاف م..

ماسک موی شکننده و آسیب دیده لورآل Elseve مدل آنتی کیس حجم 300 میلی لیتر

امروزه در اثر استفاده از لوازم آرایش مو مانند اتو مو،سشوارو مانند اینها موها دچار سوختگی و آسیب دیدن خواهند شد. این ماسک با افزایش استجکام مو از این م..

ماسک موی رنگ شده لورآل Elseve مدل کالر وایو حجم 300 میلی لیتر

درخشش و لطافت مو یکی از مهمترین جلوه های زیبایی است که برای خانمها اهمیت بسیاری دارد. کدر و وز شدن مو از جمله مشکلاتی است که بعد از رنگ شدن موها با آن..

ماسک موی تقویت کننده لورآل Elseve مدل آرژنین رزیست حجم 300 میلی لیتر

ماسک تقویت کننده آرژنین رزیست با مغذی نمودن ریشه ی مو به عنوان محصولی ضد ریزش عمل می کند. همچنین خاصیت نرم کنندگی آن باعث راحتی شانه زدن موها بدون ایج..

ماسک مو لورآل Elseve مدل اکسترا اوردینری اویل حجم 300 میلی لیتر

ماسک مو مدل اکسترا اوردینری اویل انتخاب مناسبی برای افرادیست که دارای موهای خشک هستند به کمک این محصول طراوت و زیبایی شگفت انگیزی را به موهای خود خواه..

ماسک قوی مو لورآل Elseve مدل Total Repair Extreme حجم 300 میلی لیتر

برند صاحب نام لورآل مثل همیشه پیشگام در تولید محصولات متنوع بوده و ماسک موی قوی توتال ریپیر اکستریم (Total Repair Extreme)  را معرفی کرده است.&n..

ماسک صاف کننده موهای فر لورآل Elseve مدل Liss Intense حجم 300 میلی لیتر

برند صاحب نام لورآل مثل همیشه پیشگام در تولید محصولات متنوع بوده و ماسک صاف کننده‌ی موی مدل Liss Intense را مناسب موهای فر معرفی کرده است. به کمک این..

بناکور کرم کاسه ای تقویتی و رطوبت رسان قوی

محصولات تقویتی و مرطوب کننده موهای خشک و فر شده حاوی ترکیبات طبیعی اسید هیالورونیک و دیگر مواد مؤثر در تأمین رطوبت مورد نیاز مو و پوست سر می باشد. اسی..

بناکور کرم کاسه ای تقویتی و ترمیم کننده موهای فرسوده

با افزایش سن، تولید دو نوع کراتین حیاتی مو به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته و همچنین از تراکم، قطر و میزان رشد مو نیز کاسته می شود، در نتیجه موها نازک..

بناکور کرم کاسه ای ترمیم کننده،تثبیت کننده و درخشان کننده رنگ مو

محصولات محافظت کننده موهای رنگ شده حاوی مجموعه ای از مواد تثبیت کننده و محافظ رنگ مو و همچنین فیلترهای محافظ در مقابل اشعه زیانبار آفتاب می باشد. تکنو..

ایوروشه ماسک تغذیه کننده موهای خشک

قدرت تغذیه کنندگی جو دوسر: جو دوسر که خواستگاه اصلی اش اروپای شرقی است، در آب و هوای معتدل سراسر دنیا به عمل می آید. جو دوسر که در محصولات آرایشی به ص..

کلیون روغن ضد آفتاب مخصوص مو

این محصول با ترکیبی از روغن پنبه و ویتامین E موهای شما را در مقابل آفتاب و همین طور نمک و آب و ماسه دریا محافظت کرده و مویی ابریشمی به شما هدیه می کند..

نوکس روغن پردی ژیوز طلایی

این روغن سبک و کم چرب برای ایجاد پوستی نرم، لطیف و موهایی ابریشمی که مغذی، نرم کننده و ترمیم کننده نیز می باشد برای پیشگیری از ترک های پوستی  و م..

نمايش 1 تا 15 از 38 (3 صفحه)