شامپو مومقایسه کالا (0)


پلانتور شامپو کافئین 39 مخصوص موهای رنگ شده، خشک و آسیب دیده

شامپوی 39 پلانتور مدل کافئین مناسب موی رنگ شده حجم 250 میلی لیتر می باشد که ضد ریزش مو، فعال کننده ریشه و تسریع کننده رشد موست.کافئین ابتدا تولید انرژ..

شامپو حجم دهنده مو لورآل مدل Elseve Fibralogy حجم 250 میلی لیتر

زیبایی موها تاثیر بسزایی در جذابیت و اعتماد به نفس افراد دارد. برند لورآل این شامپو را  برای کسانی که دارای موهای نازک و نرم هستند معرفی کرده است..

شامپو جینگوبیلوبا کاپوس

عصاره جینگوبیلوبا موجب تنظیم و تحرک و بهبود گردش خون مویرگی در اطراف پیاز مو شده و جهت جلوگیری از ریزش موها و تقویت پیاز مو مناسب است...

شامپو تقویت کننده مو لورآل مدل Elseve Extraordinaire Huile حجم 250 میلی لیتر

برند خوشنام «لورآل» (Loreal) شامپوی تقویت کننده «اکسترا اردینری» (Extraordinaire Huile) از سری محصولات «Elseve» خود را برای خانم‌هایی با موهای خشک..

شامپو ترمیم کننده اورآل مدل Elseve Anti Casse حجم 250 میلی لیتر

این شامپو حاوی پروتئین و آرژنین برای افزایش رشد مو و درمان قطعی ریزش موها مناسب است. برای انواع مو مناسب بوده و مقاومت ریشه مو را افزایش می دهد. ب..

شامپو تثبیت کننده رنگ مو لورآل مدل Color Vive حجم 250 میلی لیتر

بهترین و مناسب‌ترین شامپو محصولی است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده نامنا..

شامپو ایکانرژی ضد شوره ژاک آندرل

در این شامپو از ماده بسیار قوی و غیر سمی پیروکتون اولامین استفاده شده که اثر بخشی فوق العاده داشته و در کنار آن کلیمبازول به عنوان یک ضد قارچ قوی به ک..

head & shoulders Refreshing

...head & shoulders

15,000 تومان

هد اند شولدرز برای از بین بردن این باور غلط که شورۀ سر تنها پوسته های جدا شده از سطح پوست سر هستند، بسیار تلاش نموده است. در واقع دیده شدن این پوسته ه..

head & shoulders Classic Clean

...head & shoulders

15,000 تومان

از سال 2007 شرکت هد اند شولدرز با بکارگیری ترکیبات خاص حاوی پريتينيون زينک (ZPT) در شامپوهای خود، علت ریشه ای شوره سر را در زنان و مردان هدف قرار داده..

head & shoulders Citrus Fresh

...head & shoulders

15,000 تومان

 هد اند شولدرز برای از بین بردن این باور غلط که شورۀ سر تنها پوسته های جدا شده از سطح پوست سر هستند، بسیار تلاش نموده است. در واقع دیده شدن این پ..

Alpecin Caffeine shampoo c1

...Alpecin Caffeine sha

30,000 تومان

 کافیین شامپو C1شامپویی که با تاثیر مستقیم بر ریشه مو ، باعث تحریک رشد آن می شود.کافیین باعث بهبود رشد موها میگردد. همچنین ثابت گردیده که میتواند..

Alpacin Avtive Shampoo A2

...Alpacin Avtive Shamp

25,000 تومان

 آلپسین گروهی از فرآورده های مخصوص مو است که با قدمتی بیش از یک صد سال در شرکت دکتر وولف آلمان تولید می گردد. این برند دو لاین دارد، انرژایرز و م..

فیتو شامپو فیتوسیتروس

بااینکه پیشرفت‌های زیادی درزمینهٔ فرمولاسیون و روش‌های به‌کارگیری رنگ موها و بی‌رنگ کننده‌های مو حاصل‌شده، ازآنجاکه این تکنیک‌ها بر اساس واکنش‌های شیم..

فیتو شامپو فیتوسدرت

 فیتوسدرت شامپویی غنی شده از اسانس های روغنی برای تنظیم ترشح بیش از حد چربی پوست سر و بازیابی سبکی و درخشش موها می باشد. فیتو سدرت ترشح سبوم یعنی..

شامپو ویتامین E کاپوس

ویتامین E از جمله ویتامینهایی است که برای تقویت مو و شادابی آن مهم است. این شامپو برند آلمانی کاپوس با تقویت پیاز مو از ریزش آن جلوگیری به عمل می آورد..

نمايش 1 تا 15 از 192 (13 صفحه)