مراقبت موجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


رکسول تونیک ترمیم موی خشک

عصاره گیاه بابا آدم موجود در این محلول سبب بهبود استحکام مو و درخشش آن می شود. همچنین باعث رفع مشکلاتی از قبیل شوره سر شده و با ریزش مو مقابله می کند...

پلانتور شامپو کافئین 39 مخصوص موهای رنگ شده، خشک و آسیب دیده

شامپوی 39 پلانتور مدل کافئین مناسب موی رنگ شده حجم 250 میلی لیتر می باشد که ضد ریزش مو، فعال کننده ریشه و تسریع کننده رشد موست.کافئین ابتدا تولید انرژ..

کلیون ماسک و محافظ مو مخصوص موهای رنگ شده

ماسك مو هفت ویتامینه خشكی و زبر شدن نا مطلوب مو ها را كه اغلب بر اثر رنگ شدن مكرر ایجاد می شود. به راحتی بر طرف می نماید و به دلیل داشتن تركیبی از هفت..

کلیون ماسک محافظ مخصوص موهای احیا کننده و اسیب دیده

از آنجا که موها مرتبا در معرض عوامل مضر و مخرب محیطی هستند، پس از مدتی خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند، این ماسک با دارا بودن ترکیبی از هفت ویتامی..

پلانتور تونیک کافئین 39

تونیک کافئینه پلانتور 39 از ریزش مو و محرک رویش مو جلوگیری می کند. افزایش دهنده ضخامت مو، تقویت کننده قوی ریشه مو، پرپشت کننده و رویانند..

نلی ماسک مو مغذی و احیا کننده سیب روزانه

فرول این ماسک باپکتین بالا ،ویتامین و عصاره طبیعی سیب ،ضمن محافظت از موها در مقابل تاثیرات پودر رنگ باعث تقویت و تغذیه موها شده و آنها را نرم و شفاف م..

نلی اسپری احیا کننده براشینگ حرفه ای دو فاز آکوانلی

 عصاره گیاهان دریایی این اسپری احیاکننده، موهای صدمه دیده را مانند یک بانداژ مویرگی ترمیم می‌نماید و حیات دوباره‌ای به گیسوان شما می‌بخشد.این محص..

ماوالا محلول تقویت کننده مژه و ابرو

محلول تقویت مژه و ابرو دابل لش ماوالا (Mavala) حاوی موکوپلی ساکارید طبیعی و ویتامین B2 است که علاوه بر تغذیه‌ی مژه‌ها، باعث افزایش رشد و استحکام مژه و..

ماریلو بایو نرم کننده مو ارگانیک

این محصول با ساختار کرمی مغذی، سبب باز شدن گره های موی سر می گردد و نرمی، استحکام و درخشانی خاصی به موها می بخشد...

فیتو شامپو فیتوسیتروس

بااینکه پیشرفت‌های زیادی درزمینهٔ فرمولاسیون و روش‌های به‌کارگیری رنگ موها و بی‌رنگ کننده‌های مو حاصل‌شده، ازآنجاکه این تکنیک‌ها بر اساس واکنش‌های شیم..

فیتو شامپو فیتوسدرت

 فیتوسدرت شامپویی غنی شده از اسانس های روغنی برای تنظیم ترشح بیش از حد چربی پوست سر و بازیابی سبکی و درخشش موها می باشد. فیتو سدرت ترشح سبوم یعنی..

رکسول شامپو درمانی ضد شوره

این شامپو با  کنترل و درمان خارش و پوسته ریزی کف سر و  کنترل ph و رطوبت طبیعی پوست سر باعث جلوگیری از شوره سر می شود..

رکسول شامپو ترمیم کننده

این شامپو باعث ترمیم و بازسازی غلاف محافظتی مو و تقویت و جلوگیری از ریزش مو می شود و همچنین باعث رطوبت رسانی و افزایش حجم مو می شود...

رکسول تونیک ترمیم موی چرب

این محصول قابل استفاده جهت بازسازی مو و پوست سر بوده و باعث جلوگیری از ریزش مو و کمک به رویش مجدد آن می شود...

بناکور کرم کاسه ای تقویتی و رطوبت رسان قوی

محصولات تقویتی و مرطوب کننده موهای خشک و فر شده حاوی ترکیبات طبیعی اسید هیالورونیک و دیگر مواد مؤثر در تأمین رطوبت مورد نیاز مو و پوست سر می باشد. اسی..

نمايش 1 تا 15 از 188 (13 صفحه)