لاک پایه ناخنمقایسه کالا (0)


ماوالا کرم ترمیم کننده و نرم کننده کوتیکول ناخن

کرم ترمیم‌کننده و نرم‌کننده کوتیکول ماوالا با حجم 15 میلی‌لیتر برای افرادی که به زیبایی و تقویت ناخن و پوست‌های اطراف آن اهمیت می‌دهند مناسب بوده است ..

ماوالا محلول محافظ و تثبیت کننده لاک کالر فیکس

 این محلول با تشکیل یک‌لایه نازک، درخشان، محکم و انعطاف‌پذیر بر روی لاک موجب مقاوم شدن لاک ناخن در برابر ضربات می‌شود و از پوسته‌پوسته شدن آن جلو..

ماوالا محلول محافظ ناخن باریربیس

این محلول با داشتن کلسیم از ناخن‌هایتان محافظت می‌کند؛ همچنین وجود کراتین در این محلول باعث استحکام و جلوگیری از شکستن ناخن می‌شود. برای داشتن ناخن‌ها..

ماوالا محلول محافظ ناخن 002

این محصول لایه‌ای محافظ بین لاک و ناخن ایجاد می‌کند. این لایه از خشک شدن و خرد شدن آن و نفوذ رنگدانه‌های لاک به صفحه ناخن جلوگیری می‌کند. همچنین باعث ..

ماوالا محلول صاف کننده ناخن های شیاردار ریج فیلر

چسبندگی و جلوه لاک، روی ناخن صاف، به مراتب بیشتر از ناخن شیار دار است. ریج فیلر یک محصول کاملا بی رنگ است که شیارهای موجود در صفحه ناخن را به خوبی می ..

ماوالا محلول استحکام بخش و محافظ ناخن های شکننده نیل شیلد

 ناخن از سه لایه مختلف تشکیل شده است .طبیعتا لایه بیرونی بیشتر در معرض عواملی مانند آفتاب شدید، سرما ، مواد شوینده و .. می باشد. این محلول از ناخ..

ماوالا لاک سوپر بیس ماوالا

 این برند سوئیسی با بیش از 50 سال سابقه در محصولات مراقبت و زیبایی و عرضه آن در بیش از 100 کشور جهان خود را به‌عنوان یکی از پیشگامان زیبایی معرفی..

ماوالا بهبود دهنده رنگ ناخن ماواوایت

تقویت‌کننده‌های ناخن محصولی را برای استفاده خانم‌هایی که ناخن‌هایشان در اثر مصرف زیاد لاک و یا دخانیات رنگ طبیعی خود را از دست داده است تولید کرده است..

تاپ کات ناخن آرکانسیل

تاپ کات (Top coat) باعث تشکیل یک لایه محافظ براق بر روی لاک می شود.این لایه علاوه بر محافظت از لاک در مقابل پریدگی و لب پر شدن ،نیزمانع از تاثیر ..

بیس و تاپ کات ناخن آرکانسیل

بیس کات (Base coat) و تاپ کات (Top coat) محلول‌هایی هستند که یک لایه زیر و یک لایه روی لاک ناخن استفاده می شوند.هدف از استفاده base coat نگهداشتن ..

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)