آرایش موجستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


تافت اسپری فوق العاده قوی

سری محصولات تافت فوق العاده قوی مشکی برای نگهداری آرایش گیسوان برای مدت طولانی و با قدرت نگهدارندگی فوق العاده زیاد می باشد. محصولات CASHMERE TOUCH عل..

کلیون ژل موی آرنیکا

این ژل مناسب انواع موها می باشد و در فرمولاسیون ویژه و منحصر به فرد آن موارد زیر به کار رفته است:عصاره آرنیکا(تنباکو کوهی) که ماده ای تقویت کننده است ..

کلیون ژل مو

کلیون ژل مو

ناموجود

ژل های کلیون در 2 مدل این امکان را به شما می دهد تا بر حسب سلیقه و نوع موی خود یکی از آنها را انتخاب نمایید. ژل برای حالت دادن مو بسیار ایده آل می باش..

کلیون ژل 7 ویتامینه بسیار قوی

ژل مو به عنوان محصولی شناخته شده که مخصوص حالت دادن موها و حفظ نحوه آرایش آنهاست. ژ هفت ویتامینه کلیون بدون اینکه موهای شما را چسبناک، لزج و بدبو کند ..

کلیون موس مجعد کننده هفت ویتامینه مو

این موس به گونه ای فرموله شده که موهای شما را به حالت مجعد (حلقه حلقه) و یا موجی شکل نگه می دارد و علاوه بر اینکه از سنگین شدن موها جلوگیری می کند و ب..

کلیون موس حجم دهنده هفت ویتامینه مو

موس حجم دهنده هفت ویتامین کلیون دارای فرمولی بسیار نرم و سبک می باشد و علاوه بر اینکه موهای شما را کاملا نرم و سبک نگه می دارد، آنها را بسیار حجیم تر ..

کلیون موس حالت دهنده هفت ویتامینه مو

  این محصول ویژه دارای پلیمرهای نگه دارنده خاصی است که حالت موهای شما را در مدت زمان های طولانی به خوبی حفظ کرده و در حالی که باعث می شود موهای ش..

کلیون اسپری نگهدارنده حالت مو هفت ویتامینه

اسپری حالت دهنده با لایه نگهدارنده، به موها فرم داده حالت آن ها را حفظ می کند.این محصول با تغذیه و محافظت هم زمان، موها را نرمال و براق نگه می دارد.فر..

کلیون اسپری نگهدارنده حالت مو

اسپری حالت دهنده با لایه نگهدارنده، به موها فرم داده حالت آنها را حفظ می کند. همچنین با تغذیه و محافظت همزمان، موها را نرمال و براق نگه می دارد. فرمول..

نلی موس فوم 24 ساعته فرم دهنده موهای فرو مجعد آکوانلی

این موس فوم بادوام و 24 ساعته ، محافظت کننده ای انعطاف پذیر و بهترین حالت دهنده جهت موهای بلند و کوتاه می باشد که برای حالت دادن موهای مرطوب و خشک می ..

موس نگهدارنده حالت مو نیوآ مدل اکسترا استرانگ  حجم 150 میلی لیتر

استفاده از اسپری‌های حالت‌دهنده، موهای شما را نه‌تنها براق کرده بلکه حالت اصلی موهایتان را نشان خواهد داد، هنگامی که موهای شما خوش‌حالت باشد، اعتم..

فیتو ژل فیتو فیکس

بهترین ویژگی این ژل آن است که موها را مثل چوب خشک نمی‌کند و فرم دهنده آرایش موهای کوتاه تا متوسط با حداکثر ماندگاری که دارای فیلتر طبیعی UV و ضد رادیک..

فیتو موس حجم دهنده فیتوپالپ

موس حجم دهنده فیتوپالپ حجم دهنده ، فرم دهنده و درخشان کننده موها و حاوی فیلتر UV بوده و مناسب انواع موها حتی موهای نازک fine و لخت limp.می باشد.این مح..

فیتو رنگ موهای فیتو

حاوی درصد بالایی از عصاره گیاهان رنگی (57 تا 61 درصد فرمولاسیون)و کمترین مقدار رنگدانه های شیمیایی که برای دستیابی به نتیجه دلخواه و افزایش ماندگاری ر..

تافت ژل واکس براق

این سری از محصولات تافت درخشندگی طبیعی موها را تا بیش از 50% افزایش داده و آرایش گیسوان را به مدت طولانی در برابر باد و رطوبت جفظ می کند. سری محصولات ..

نمايش 1 تا 15 از 39 (3 صفحه)