لاک ناخنمقایسه کالا (0)


ماوالا محلول و اسپری خشک کننده سریع لاک ناخن ماوادرای

یکی از دغدغه‌های اصلی ما خانم‌ها در هنگام لاک زدن خشک شدن سریع آن است؛ شرکت ماوالا «Mavala» یکی از برندهای بنام اروپایی در زمینه‌ی لوازم آرایشی و بهدا..

ماوالا محلول رقیق کننده لاک ناخن تینر

تینر و یا محلول رقیق کننده لاک ناخن ماوالا این مشکل را برطرف کرده و بدون اینکه باعث کاهش کیفیت لاک شود، عمر استفاده از آن را افزایش می‌دهد، این محصول ..

ماوالا لاک ناخن

 با لاک‌های ماوالا، ناخن‌ها در حین زیبایی به‌طور طبیعی تنفس می‌کنند. لاک‌های مینی با درب‌های طلایی زیبا بر اساس یک ایده هوشمندانه تولیدشده‌اند. ل..

ماوالا لاک مینت کوئیک فینیش

 این برند سوئیسی با بیش از 50 سال سابقه در محصولات مراقبت و زیبایی و عرضه آن در بیش از 100 کشور جهان خود را به‌عنوان یکی از پیشگامان زیبایی معرفی..

ماوالا لاک تاپ کوت فیکساتور

 این برند سوئیسی با بیش از 50 سال سابقه در محصولات مراقبت و زیبایی و عرضه آن در بیش از 100 کشور جهان خود را به‌عنوان یکی از پیشگامان زیبایی معرفی..

لاک ناخن مدل ولتاژ رنگهای فانکی آرکانسیل

رنگهای این مدل تشکیل شده از 5 لاک با رنگهای نئونی بوده و درخشندگی آن برای فصل تابستان بسیار شگف انگیز خواهد بود...

سان سوسی لاک اینتنس

راز زیبایی ناخن‌ها با لاک اینتنسدنیایی از رنگ های متنوع با قدرت ماندگاری بالا، پوشش کامل و درخشندگی بی‌نظیر. دارای فرمولاسیون غنی شده به همراه اسید پا..

دبورا ژل لاک ناخن

لاک ژلی دبورا درخششی مانند آینه به ناخن ها می دهد. این محصول رنگ های شگفت انگیز و پوشش بالایی دارد. یک لایه نازک از این لاک حجم ژل مانند و درخشش چشم گ..

دبورا لاک های ناخن هفت روزه

لاک های ناخن هفت روزه  دبورا بسیار با دوام بوده و با رنگ های متنوع، زیبایی را به ناخن های شما هدیه می دهد. فرمول جدید ابداعی آن از پریدگی لاک در ..

دبورا لاک های ناخن

فرمولی پیشرفته،همراه با ترکیبی بی مانند که به همراه تکنولوژی نانو،شفافیت خاصی را به همراه می آورد...

ایزادورا لاک ناخن واندر

لاکی با دوام طولانی و زمان خشک شدن بسیار کوتاه و فرمولاسیون ضد آلرژی است. دارای پوشش مناسب و براقیتی ماندگار، ضد آلرژی و عاری از فرمالدئید، تولوئن، کا..

ایزادورا لاک ناخن با برس ویژه

این لاک دارای برسی پهن می باشد که استفاده از آن را بسیار می نماید. دارای فرمولاسیون سریع خشک شونده و دوام بالا، ضد آلرژی و عاری از فرمالدئید، تولوئن، ..

Nee لاک ناخن

Nee لاک ناخن

ناموجود

این محصول در انواع رنگ های مات، براق و درخشان موجود است. تمام این لاک ها ناخن را محکم کرده و دوام زیادی دارد. فرمول ضد شکنندگی لاک، رنگ آن را تا روزها..

Nee لاک فرنچ مانیکور ضد حساسیت

رنگ های طبیعی و خنثی این محصول به دست ها زیبایی اعجاب انگیزی می دهد. فرنچ مانیکور به نوک ناخن ها حالت زیبایی داده و آن ها را بلند نشان می دهد. این محص..

نمايش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)