مرطوب کننده لبمقایسه کالا (0)


اوریاژ گزموز لب

اوریاژ گزموز لب

40,000 تومان

گزموز لب اوریاژ برای استفاده کودکان و بزرگسالان مناسب می باشد.حاوی شی باتر است. مغذی، محافظ و ترمیم کننده لب های خشک و ترک دار می باشد...

کدلی بوم لب

کدلی بوم لب

ناموجود

مناسب برای کسانی که به دنبال یک بوم  لب مغذی و ضد چروک هستند. با داشتن 99.5% ترکیبات طبیعی پس از هر بار استفاده لب های خشک و ترک دار را ترمیم می ..

پریپ و پرایم لب مک

این محصول بی رنگ و مومی برای زیرسازی لب قبل از رژ لب یا برق لب استفاده می‌گردد وکار محافظت و مرطوب نگه داشتن لبها را به خوبی انجام می دهد. ..

نوکس بالم لب رودمییل

این محصول مناسب لب های خشک و ترک دار می باشد و با قابلیت مرطوب کننده ، نرم کننده و مغذی و التیام بخش و تسکین دهنده و ترمیم کننده لب می باشد...

نوکس استیک لب رودمییل

این محصول مناسب لب های خشک و ترک دار می باشد که با قابلیت های مرطوب کننده ، نرم کننده و مغذی و التیام بخش و تسکین دهنده و همچنین ترمیم کننده لب می باش..

ماریلو بایو بالم لب ارگانیک

بالم لب با ۴ رایحه متفاوت (شکلات، وانیل، هلو و توت فرنگی) این محصولات از مواد نرم کننده و رطوبت رسان تشکیل شده است و از لب ها محافظت می کند. این محصول..

سبامد بوم لب محافظ و ضد آفتاب

بوم لب سبامد محافظ موثر و نرم کننده، محافظت سه گانه ای را فراهم می سازد. این بوم لب با ترکیبات روغن های گیاهی مانند سبوس برنج، جوجوبا و روغن بادام..

ساسکین استیک مرطوب کننده لب با SPF30

این استیک تسکین دهنده، مغذی و مرطوب کننده قوی بوده که در نتیجه مصرف آن خشکی و ترک لب از بین می رود. همچنین از پوست لب در برابر اشعه های UVA،UVB محافظت..

بایودرما استیک لب مرطوب کننده اتودرم

اتودرم استیک لب بایودرما  حاوی عوامل بازسازنده ، ویتامین ای و ترکیبات التیام بخش می باشد. برای ترمیم لب های ترک خورده و آسیب دیده و خشکی های ناشی..

ایگو بوم لب کیو وی

 بوم لب كيو وي با خواص رطوبت رساني و التيام بخش خود به حفاظت از لب هاي شما در برابر اثرات زيان بار باد و خورشيد كمك مي كند و باعث نرمي و لطافت آن..

ایوروشه بوم نرم کننده و ترمیم کننده لب عصاره کره کاریته

بوم لب 100% گیاهی با ترمیم ، محافظت و درخشان کردن لب ها ، نیاز آنها را تامین می کند. عصاره کره کاریته باعث نرم و ترمیم خشکی و ترک لب ها شده و مغذی می ..

اون بوم لب کلد کرم

بوم لب کلد کرم اون مخصوص لب های خشک ،حالت درمانی و محافظتی دارد و با داشتن ترکیبات غنی و کاملا پوششی ،لب ها را التیام می بخشد...

اوسرین استیک مرطوب کننده و محافظ لب ها SPF6

استیک مرطوب کننده لب اوسرین حاوی ویتامین E است وبه جهت داشتن پانتنول، فارنسول و بیسابولول در فرمولاسیون خود بازسازی کننده، ضد عفونی‌ کننده قوی و تسکین..

Nee رژ لب Lip Sun Balm

این محصول نرم کننده و مرطوب کننده ی لطیف و بسیار مناسبی برای لب های شماست. Lip Sun Balm سرشار از ذرات طلایی بسیار ریز و مواد التیام دهنده است که می تو..

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)