مداد لبمقایسه کالا (0)


مداد لب کانتور پرو لانکوم

مداد لب دو سر کانتور پرو لانکوم که در یک طرف آن مدادی نرم و روان جهت طراحی خط لب و در طرف دیگر دارای اصلاح کننده خط است. این محصول ضد آب ماندگاری با..

مداد لب پرو لانگور مک

این مدادلب دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و به صورت کاملا ثابت بر روب لب‌ها قرار می‌گیرد...

مداد لب مک

مداد لب مک

ناموجود

مداد لب مک با توجه به نرم بودن آن می توان برای پر کردن اطراف لب و یا داخل لب به جای رژ استفاده کرد. این محصول حاوی ویتامین بوده و از لبها محافظت خواهد..

مداد لب تاتو آرکانسیل

این محصول ضد آب با ماندگاری طولانی مدت در تمام طول روز خطوط لب را بدون ایجاد رگه یا لکه تحت پوشش قرار می دهد.در ترکیبات این مداد لب از بابونه و ویتامی..

مداد لب آرکانسیل

این مداد دارای بافتی نرم و کرمی بوده و به راحتی بر روی لبها کشیده میشود. در ترکیبات محصول از روغن جوجوبا و ویتامین E استفاده شده است...

ماوالا مداد لب

 مداد لب ماوالا خطوط لب را مشخص می‌کند و استفاده از رژلب را آسان‌تر می‌کند و از پخش شدن رژ جلوگیری می‌کند. ساختار نرم و مخملی مدادها، استفاده از ..

سان سوسی مداد لب

با ساختاری نرم، حاوی رنگدانه های محافظ، که با پوست سازگار است و به راحتی روی لبان شما حرکت می کند. و از پخش شدن رژ لب جلوگیری می کند. با هارمونی متناس..

دبورا مداد لب بادوام

مداد لب بادوام و ضد آب که بسیار نرم و دارای رنگ های متنوع می باشد...

دبورا مداد لب

دبورا مداد لب

ناموجود

مداد لب 24 ساعته دبورا بافتی نرم دارد. این محصول دارای رنگ های متنوع و ماندگاری طولانی است که می توان از آن هم به عنوان مداد لب و هم به عنوان یک پایه ..

دبورا  مداد لب کلاسیک

مداد لب دبورا بافتی کرمی و نرم دارد و دارای رنگ های بسیار متنوع و خاص می باشد. این مداد لب به شما کمک می کند تا لب های خود را حجیم تر جلوه دهید، ضمن ا..

خط لب کرمی مک

خط لب کرمی مک

ناموجود

خط لب کرمی درای ماندگاری و رنگ دهی بالا بوده و می توان به وسیله آن اطراف لب و یا کل لب را پر کرد. نرمی این محصول شگفت انگیز بوده و نیازی به تراشیدن ند..

ایزادورا مداد لب کلاسیک

مداد لب با کاربرد آسان، مقاوم در برابر آب و حاوی مواد محافظ و نرم کننده روغن پنبه دانه و گلیسیریدهای نباتی.مهمترین خصوصیت این رژ لب مدادی خاصیت ماندگا..

ایزادورا مداد لب پیچی

برای ایجاد لب هایی زیبا از خط لب استفاده نمایید. مداد لب پیچی بادوام بالا که به عنوان رژ لب مات نیز قابل استفاده می باشد، بهترین انتخاب خواهد بود...

Nee مداد لب با ماندگاری بالا

این مداد بادوام، حالتی کرمی و لطیف دارد تا بتواند فرم لب ها را اصلاح کند، خطوط لب را پر کرده و آن را برجسته نر می کند. برای یکنواختی بیشتر رنگ لب، پوش..

Nee مداد لب

Nee مداد لب

ناموجود

انتخاب مناسبی برای اصلاح خطوط لب و حجیم تر نشان دادن آن هاست. این محصول به راحتی با رژ لب ترکیب شده و به نرمی بر روی پوست کشیده می شود. جن این مداد کر..

نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)