مداد ابرومقایسه کالا (0)


مداد ابروی وی لوکس مک

یکی از مهمترین ویژگی هایی که باید یک مداد ابرو داشته باشد نرم بودن آن است تا از ریزش ابرو هنگام استفاده از آن جلوگیری کند. مداد وی لوکس ظاهری مات، مخم..

مداد ابروی سورسیلز آرکانسیل

مداد ابروی سورسیلز آرکانسیل حاوی ویتامین بوده و به راحتی با نوک نرم آن می توان کل ابرو را پوشش داد. ماندگاری بالای این محصول باعث می شود در طول روز شک..

مداد ابرو له سورسیل پرو لانکوم

این مداد حرفه‌ای یک مداد دو طرفه ابرو با سر قهوه‌ای فاصله بین موهای ابرو را پر میکند و با آن میتوانید شکل ابرو را از نو طراحی کنید. با سر روشن‌تر مد..

ماوالا مداد ابرو

ابروهای زیبا به چهره هارمونی می دهد و آرایش را زیباتر جلوه می دهد. ساختار فاقد چربی این مدادها استفاده از آن ها را راحت تر می کند و باعث می شود مداد ر..

سان سوسی مداد ابرو با دوام

مدادی باریک و فشرده با کاربردی سریع و آسان که داشتن ابروهایی زیبا و یکسان را برای شما به ارمغان می آورد. فرمولاسیون جدید و خاص این مداد ابرو، مناسب بر..

دبورا مداد ابرو 24 ساعته

این مداد ابرو 24 ساعته با فرمولاسیون خاص خود به ابروهای شما زیبایی می بخشد. این محصول دارای برس مخصوصی برای حالت دادن به ابرو ها می باشد...

حالت دهنده ابروی مک

این مداد ابروی مومی شکل  برای شکل دادن و نگه داشتن فرم ابرو مناسب می باشد. این محصول آن را به آرامی بر روی ابروها کشیده تا به خوبی به آن فر..

ایزادورا مداد ابرو

برای شکل دادن به ابروها و کامل تر شدن آرایش از مداد ابروی ایزادورا استفاده کنید این محصول دارای برسی برای شکل دادن به ابرو می باشد...

Nee مداد ابرو

Nee مداد ابرو

ناموجود

این محصول برای طراحی ابرو مناسب است. استفاده از این مداد بسیار آسان بوده و حالتی طبیعی به ابروها می دهد که با فرم صورت هماهنگی داشته باشد.برای کشیدن خ..

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)