خط چشممقایسه کالا (0)


ماوالا خط چشم بادوام و ظریف

خط چشم ماوالا دارای فرمولاسیون خاص است که بادوام بوده و پخش نمی‌شود. قلموی این خط چشم انعطاف پذیر بوده و به راحتی به هر طرف حرکت می‌کند. به وسیله این ..

سان سوسی خط چشم مایع

جذابیت چشم های شما، به شیوه ای آسان و سریعخط چشم مایع سانس سوسی، با دوام طولانی، برای داشتن چشمانی زیبا و مسحور کننده. دارای اپلیکاتوری نرم و ظریف که ..

سان سوسی خط چشم ماژیکی

خط چشم ماژیکی بادوام، با اپلیکاتوری منحصر به فرد و کاربردی آسان، نگاهی جذاب و چشم هایی فریبنده را به شما هدیه می دهد.این خط چشم حاوی رنگدانه های سازگا..

دبورا خط چشم کوزه ای

خط چشم ماژیکی که استفاده از آن بسیار ساده بوده و نتیجه ای فوق العاده را بهمراه دارد.(ضد حساسیت)..

دبورا خط چشم مویی

 خط چشم مویی محصولی از شرکت دبورا ،خط چشم با برس خاص که خطی ظریف و مشکی را برای چشم های شما به ارمغان می آورد. با فرمولاسیون اختصاصی برای به حداق..

دبورا خط چشم بادوام و ضد آب

خط چشم مایع با ماندگاری بالا، نوک قلم باریک آن امکان کشیدن خطی دقیق و ظریف با رنگی قوی و براق را در اختیار شما قرار می دهد و از پخش شدن آن جلوگیری می ..

دبورا خط چشم بادوام

خط چشم با نوک قلم خاص برای کاربرد سریع و آسان و ایجاد خط چشم دقیق و بدون اشتباه. فرمول ضدآب آن، رنگی غلیظ و چشمگیر با ماندگاری بالا (۱۴ ساعت) بر جای م..

دبورا خط  چشم 3 کاره

احساسی هنرمندانه با عملکرد سه گانه این خط چشم. با کاربردی آسان، ماندگاری طولانی و با الهام  از روش آرایشگران حرفه ای (ایجاد نقطه بین مژه ها).قلم ..

خط‌ چشم پرو لانگور مک

خط‌چشم پرو لانگور مک دارای بافتی کرمی و روان بوده به آسانی بر روی پوست قرار می‌گیرد. این محصول ضد آب ماندگاری 12 ساعته داشته و بدون ایجاد لکه خط چشم..

خط‌ چشم مایع مک

این خط چشم فوق العاده سبک، با فرمول مایع ژله‌ایی کشیدن خط چشم دلخواهتان را برای شما آسان خواهد کرد. یکدست بودن و عدم ایجاد لکه از دیگر ویژگی های ا..

خط‌ چشم لاینر کاباره آرکانسیل

این خط چشم حاوی ویتامین E با ماندگاری 8 ساعته خطی صاف و یک نواخت برای شما فراهم می آورد...

خط‌ چشم فلویدلاین مک

خط‌چشم فلویدلاین مک ژله‌ایی بوده و به نرمی بر روی پوست قرار می‌گیرد. این محصول دارای ماندگاری بالا بوده و لکه و یا تیرگی بر روی پوست ایجاد نمی..

خط‌ چشم ضدآب فلش لاینر آرکانسیل

این محصول با ماندگاری بالا خط چشمی صاف و یک نواخت بدون رگه شدن را برای شما فراهم خواهد آورد...

خط چشم پن التیمیت مک

با خط چشم مدادی مک بدون ایجاد لکه بسیارراحت می توانید خط چشم یک دست و مناسبی داشته باشید. ..

خط چشم مایع مک

این خط چشم فوق العاده سبک، با فرمول مایع ژله‌ایی کشیدن خط چشم دلخواهتان را برای شما آسان خواهد کرد. یکدست بودن و عدم ایجاد لکه از دیگر ویژگی..

نمايش 1 تا 15 از 28 (2 صفحه)