پرایمرمقایسه کالا (0)


کدلی اسپری بیوتی الکسیر

این محصول چروک‏های پوست را محو می‏کند، منافذ باز پوست را جمع می نماید و پوست را شفاف می‏کند. قبل از مصرف تکان داده شود. از تماس با چشم پرهیز شود. قبل ..

پوشاننده استدیو تک مک

این محصول در مجموع شامل ترکیب آب، نرم کننده و پودر می‌باشد که جامد و سخت به نظر می‌رسد اما مانند امولسیونی کرمی شکل، نرم و سبک بوده و در پایان است..

پرایمر کاهش دهنده خطوط مک

این محصول بعد از کرم پودر یا قبل از آرایش قابل استفاده بوده و خطوط را نرم، محو و چین و چروک ها را پنهان می‌نماید. این کرم متراکم و غلیظ بعد از است..

پرایمر مراقبتی صورت مک

این محصول به عنوان زیر ساز آرایش قبل از آن استفاده می شود و از پوست در برابر آفتاب محافظت می کند.این پرایمر سبک با سرعت جذب بالا و بدون روغن است ک..

پرایمر صورت ایده آل ولوت آرکانسیل

این پرایمر یکی از پایه های اصلی و اولیه آرایش به شمار می رود. فرمول منحصر به فرد این محصول  از روغن های سیلوکونی تشکیل شده است و پوستی صاف و آماد..

زیرساز میراکل ایر لانکوم

بافت با کیفیت این کرم به راحتی با پوست شما ترکیب می‌شود و رنگ پوست را درخشان و زیبا می‌نماید و در نهایت با استفاده از این محصول داشتن پوستی یک نواخت ب..

زیرساز لیفت کننده رینرجی لانکوم

زیرساز لیفت کننده رینرجی لانکوم، کرمی ضد پیری پوست، با ماندگاری بالا، متشکل از دانه‌های ریز مرواریدی است که درخشندگی پوست را بالا می‌برندو چین و چرو..

زیرساز فوتوژنیک لومیسنس لانکوم

فرمولاسیون زیرساز فوتوژنیک لومیسنس از تکنولوژی photonique Network بهره برده است که متشکل از رنگدانه های پوشش داده شده است که برق زدن پوست را کنترل م..

زیرساز سلکت کاورآپ مک

این محصول یک پوشاننده مایع ، بدون بافت و نامرئی بر روی پوست می باشد و به تنهایی و یا با کرم پودر قابل استفاده است. بسته بندی این پوشاننده در یک تی..

زیرساز تینت ویزیونق لانکوم

ترکیبات  این زیرساز دارای ویتامین CG ( نوعی ویتامین C ) است که به سرعت نقاط تیره پوست را هدف قرار داده و باعث روشن شدن آنها می‌شود.پس از استفاد..

زیرساز تینت میراکل لانکوم

از ترکیبات  این زیرساز لانکوم عصاره گل رز فرانسوی و گلیسیرین می‌توان نام برد. گل رز با توجه به خواص ضد پیری، مرطوب کنندگی و استحکام بخشیدن به..

زیرساز تینت آیدل اولترا لانکوم

این کرم زیر ساز 24 به راحتی با پوست ترکیب می شود و پوست یکنواخت و یک رنگ را برای شما به ارمغان می آورد. این محصول بدون بستن منافذ پوست ماندگاری طولانی..

زیرساز افکت میراکل لانکوم

این محصول درخشندگی پوست را افزایش، منافذ پوست را کاهش، چین و چروک پوست را محو و نامحسوس کرده و بدین ترتیب بافت پوست را صاف و هموار می نماید همچنین..

زیرساز استدیو فینیش مک

برای پوشش لک و ضایعه های پوستی این کانسیلر با بافت نرم انتخاب مناسبی است همچنین این محصول ضد آب و حساسیت بوده به همین دلیل در مقابل عرق بسیار مقاوم اس..

دیورکرم SkinFlash

کرم قلمی دیور Skinflash یکی از سلاح های مخفی ، آرایشگران حرفه ای است ، که برای گریم از آن استفاده می کنند . با استفاده از این قلم می توان مناطق تیره پ..

نمايش 1 تا 15 از 22 (2 صفحه)