کانسیلرمقایسه کالا (0)


کانسیلر کاور مچ آرکانسیل

این محصول کرمی با ماندگاری بالا در4 رنگ متنوع طراحی و تولید شده است. بافت نرم آن باعث می شود که به راحتی با پوست ترکیب شود و نمای نهایی ماتی داشته باش..

کانسیلر پرو لانگ مک

این محصول با پوشش بسیار بالا و انواع رنگ توسط برند آمریکایی مک عرضه شده است. برای اطراف چشم و انواع گریم می توان این کانسیلر سبک و نرم را استفاده کرد...

کانسیلر با SPF 30 کامان

- بهترین محصول برای اصلاح تیرگی ها و یکدست کردن زیر چشم هااولین قدم در استفاده از کانسیلر پوشاندن لک ها و سیاهی زیر چشم است زیرا این سیاهی ها زیبایی و..

کانسیلر ایج ریست دبورا

کانسیلر دورچشم ضد چروک دبورا علاوه بر پوشش کامل سیاهی دور چشم و عیوب پوستی، حاوی ترکیبات مرطوب کننده و ضد آفتاب (SPF20) است و چروک های دور چشم را به خ..

کانسیلر استیکی کاورمچ آرکانسیل

کانسیلر استیکی کاورمچ آرکانسیل با خاصیت ضدآب به خوبی عیب و نقص پوست را پوشاننده و تیرگی دورچشم را محو خواهدکرد. این محصول دارای 4 خاصیت: ضدآب، پوش..

میلادوپیز کانسیلر

کمپانی میلادوپیز در سال 1938 میلادی با پشت سر گذاشتن سالها تحقیق و بر اساس آخرین متدهای پیشرفته علمی پایه گذاری شد.تعهد به داشتن بالاترین کیفیت باعث ش..

ماوالا کانسیلر دور چشم ماوالیا (ضد آفتاب)

 این کانسیلر کبودی زیر چشم ، علائم خستگی و خطوط را می پوشاند و رنگ پوست زیر چشم را یکنواخت می کند .ساختار کرمی این کانسیلر به راحتی با رنگ چهره م..

سان سوسی مداد پوشاننده کبودی چشم

کانسیلر مدادی، راه حلی برای داشتن چهره ای کامل و بی عیب و نقص.مداد پوشاننده کبودی با ترکیبی نرم و لطیف، سازگاری کامل با پوست را تضمین می کند و به طور ..

سان سوسی مداد لایت تاچ رول

درخششی بی نظیر، طراوت، شادابی و زیبایی چشمگیر در تمام طول روز- حتی بعد از یک روز سخت کاری!مداد لایت تاچ رول تمام نواقص صورت را پنهان می کند و نشانه ها..

ساسکین استیک پوشش دهنده (کانسیلر دور چشم) با SPF30 رنگی

این استیک با قابلیت پوشانندگی بالا لکه های صورت، گودی زیر چشم و سیاهی زیر چشم را پوشش می دهد و از پوست در برابر اشعه های UVB،UVA محافظت می کند. همچنین..

دیورکانسیلر دور چشم استار

این کانسیلر ، حلقه های تیره دور چشم را محو و بلافاصله پوست اطراف چشم را یکدست و یکپارچه و روشن می کند. استفاده روزانه از این کرم باعث می شود که هیچ نش..

دیور کانسیلر نوود

این کانسیلر حالت درمانی دارد ، و دارای بافت سبک است که پوست اطراف چشم را کاملا صاف و یکدست و بی عیب و نقص می کند. این کانسیلر خستگی پوست را محو کرده و..

دیور کانسیلر فیکس ایت

این یک کانسیلر چند گانه است که هم برای پوست اطراف چشم و هم پوست صورت و هم لب به کار می رود . در هنگام آرایش می توان از این محصول برای پنهان سازی لک ها..

دبورا کاور دور چشم 24 ساعته

کانسیلری کاملا نرم، کرمی و بادوام که برای پوشاندن تیرگی اطراف چشم،مورد استفاده قرار می گیرد.(ضد حساسیت)..

ایزادورا کانسیلر پیچی لایت تاچ

نوع دیگری از کانسیلر که برای پوشش لک های پوستی، چروک های ریز و کیودی زیر چشم مناسب می باشد و علاوه بر پوشش لک ها، پوست را روشن تر می نماید. حاوی فیلتر..

نمايش 1 تا 15 از 21 (2 صفحه)