پنکیکمقایسه کالا (0)


کدلی پنکیک برنزه مینرال

 این محصول با جذب چربی اضافی پوست، ظاهری طبیعی به آن می‏ بخشد. مناسب برای هر نوع پوست و غیر جوش زا.دارای عملکرد مات کننده، هماهنگ کننده. هماهنگ ک..

پودر ایر نوود دیور

این محصول درخششی کامل و نامرئی روی پوست ایجاد می کند. این کرم پودر ، پوست صورت های شل را جمع و جور و سفت می کند و همچنین ساختار این کرم پودر به صورتی ..

پنکیک کاور مچ آرکانسیل

این محصول علاوه بر پوشش کامل عیب و نقص صورت، از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب جلوگیری می‌نماید.با استفاده از این محصول ضمن ماندگاری طولانی مدت آن د..

پنکیک کالر ایده‌آل لانکوم

پودر این زیرساز ترکیبی از رنگ‌دانه‌های مات و شفاف بوده که بدین ترتیب نمایی طبیعی بر روی پوست صورت ایجاد می نماید. کیفیت این پودر زیرساز در حد برآو..

پنکیک میراکل لانکوم

این پودر بسیار سبک است و می توانید به صورت خشک و یا با اسفنج مرطوب می توانید به کار برید تا پوستی یک دست و هموار داشته باشید...

پنکیک ماژور اکسلنس لیبر لانکوم

پن‌کیک ماژور اکسلنس دارای آمینو اسیدها و روغن‌های نرم کننده‌ای است که با خشکی پوست مبارزه می‌کند و به پوست شما صدمه نمیزند. ترکیبات این محصول به گونه ..

پنکیک ماژور اکسلنس لانکوم

ر پودر این پن‌کیک تکنولوژی Jetfine بکار رفته است که پودر را فوق العاده نرم کرده و باعث می‌شود تا به راحتی با پوست ترکیب شود. این محصول برای استفاد..

پنکیک دیور مدل لیبرا

این محصول کاملا آبرسان و درخشان است و پوست صورت را مات می کند. این محصول ، کاملا با توناژ اصلی پوست همخوانی دارد ، بنابراین باعث می شود که پوست کاملا ..

پنکیک تینت آیدل لانکوم

این محصول با مندگاری 18 ساعته دارای spf برای محافظت از پوست است. با پوشش کامل عیوب صورت شما ظاهری زیبا و جذاب را برای شما به ارمغان خواهد آورد. برای ب..

پنکیک بلات مک

این پوشاننده حاوی میکا و سیلیس به جذب چربی پوست کمک کرده و از برق زدن پوست شما جلوگیری خواهد کرد. این محصول برای آرایشگاه های حرفه ای بسیار مناسب می ب..

میلادوپیز پنکیک سیلک

 پنکیک سیلک میلادوپیز، حاوی ویتامین E و آنتی اکسیدان بوده که دارای ساختاری سبک و پوشش دهی مناسب است. این محصول در سه رنگ متناسب با پوست شما و برا..

سان سوسی پنکیک چرب

محصولی فوق العاده با ترکیبی از روغن های طبیعی و بدون ایجاد چربی اضافه روی پوست که با داشتن فرمولاسیونی منحصر به فرد و مواد موثری همچون ویتامین E و C پ..

سان سوسی پنکیک مینرال

مواد معدنی، عناصری بسیار تأثیرگذار در ساخت لوازم آرایشی می باشد. آنچه از استفاده یک محصول آرایشی می خواهیم، چهره ای بی عیب و نقص و ظاهری طبیعی و زیبا ..

نمايش 1 تا 15 از 35 (3 صفحه)