کرم پودرمقایسه کالا (0)


کرم پودر کاور مچ آرکانسیل

این محصول ضد آب با ماندگاری بالا و پوشش یک نواخت و یک رنگ جلوه ویژه ای را به پوست شما خواهد بخشید..

کرم پودر مایع دیور مدل اکلت ساتین

با استفاده از این کرم پایه ، بدون استفاده از هیچ نوع کرم مکمل دیگری ، پوست صورت کاملا مرطوب و بدون عیب و نقص و مخملی خواهد شد. سبکی فوق العاده و پوشش ..

کرم پودر مایع دیور مدل اسکین نوود

این کرم ، محصولی ترکیبی و بسیار سبک است که پس از استفاده از آن ، چهره ای بی عیب و نقص را مشاهده خواهید کرد. بعد از استفاده از این محصول ، پوست صورت بد..

کرم پودر ماتیتیود آرکانسیل

این محصول با ماندگاری 12 ساعته در برابر رطوبت و گرما و پوششی کاملی که دارد از پوست شما در برابر اشعات مضرر آفتاب جلوگیری می کند.طبق ادعای شرکت تولیدکن..

کرم پودر لورآل مدل True Match حجم 30 میلی لیتر

هنگام خرید کرم پودر دو نکته بسیار حائز اهمیت است سعی کنید همیشه کرم پودرهایی مناسب با نوع پوست خود و هم رنگ با آن انتخاب کنید. برای مثال اگر پوست ..

کرم پودر لورآل مدل Infallible 24H حجم 30 میلی لیتر

هنگام خرید کرم پودر دو نکته بسیار حائز اهمین است سعی کنید همیشه کرم پودرهایی مناسب با نوع پوست خود و هم رنگ با آن انتخاب کنید. برای مثال اگر پوست چرب ..

کرم پودر لورآل مدل  Infallible 24H Matte حجم 35 میلی لیتر

هنگام خرید کرم پودر دو نکته بسیار حائز اهمین است سعی کنید همیشه کرم پودرهایی مناسب با نوع پوست خود و هم رنگ با آن انتخاب کنید. برای مثال ا..

کرم پودر ضدآب پرو لانگور نوریشینگ مک

این کرم پودر دارای ماندگاری بالایی است و پوشش مناسب پوست را به شما خواهد بخشید. خواصیت ضد آب این محصول ارزش خرید آن را دو چندان می کند...

پوشاننده پرو لانگ‌ور مک

پوشاننده پرو لانگ‌ور مک دارای ۱۵ ساعت دوام و ماندگاری می‌باشد. این محصول سبک بوده و به راحتی نیز پاک می‌گردد. پس از استفاده از این محصول پوست بسیار ..

پوشاننده مینرالایز مک

پوشاننده مینرالایز مک یک محصول سبک وزن و غنی از مواد معدنی بوده همچنین به دلیل اینکه حاوی روغن درخت شی است برای خانمهای دارای پوست خشک بسیار مناسب است..

پوشاننده مچمستر مک

پوشاننده مچمستر مک عیوب پوست شما را پوشش داده و یک نمای نیمه مات برای شما به ارمغان می‌آورد. این محصول حاوی SPF15 از پوست در برابر اشعه‌های مضر آف..

پوشاننده مرطوب کننده مینرالایز مک

پوشاننده مچمستر مک عیوب پوست شما را پوشش داده و یک نمای نیمه مات برای شما به ارمغان می‌آورد. این محصول دارای خاصیت مرطوب کنندگی بوده همچنین حاوی SPF..

پوشاننده فول کاوریج مک

پوشاننده فول کاوریج مک بسیار نرم بوده و به خوبی بر روی پوست قرار می‌گیرد. پوشش این محصول بر روی پوست مات بوده و دارای دوام و ماندگاری بالا می‌باشد..

پوشاننده صورت و بدن استودیو مک

پوشاننده صورت و بدن استودیو مک پوست شما را یکنواخت خواهد کرد و لکهای پوست شما را خواهد پوشاند. این پوشاننده ضدآب دارای دوام و ماندگاری بالا بوده و ب..

پوشاننده استدیو فیکس پودری مک

پودر و رنگدانه‌های موجود در این محصول با یک برس اسفنجی یا پد پودر یک بافت مات و مخملی برای پوست ایجاد کرده و شامل طیف گسترده‌ایی از رنگ می‌باشد. ا..

نمايش 1 تا 15 از 59 (4 صفحه)